gy
Soru Sahibi
28 Kasım 2013 23:00

El uçların beyazlık

Merhabalar hocam ben size annem icin danışacagım. Annemin elleri ara sıra iki eli parmaginin ucu beyazlaşıyo kan gitmiyo yani o ara bişi de hissetmiyo parmaginda bi kaç dakika parmak ucunu hareket ettirdikten sonra sonra yavaş yavaş kan gitmeye ve normal rengine dönüyor. Hocam bu durumdan endişeleniyorum. Bu olay nedir ne yapmalıyız.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nezih Oktar
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Damarlarla sinirlerin birlikte etkilendiği bir durum bu. Bazı sistemik dediğimiz hastalıklarla da beraber görülebilir. O nedenle hiç baktırmadıysanız bir iç hastalıkları uzmanından yönlendirme için başlamanız önerilir.

2 Aralık 2013 12:32