ŞE
Soru Sahibi
24 Mayıs 2017 16:50

Diş sallanması

Benim dişlerde tel takılı 5 gün önce kontrolüm vardı üst dişleri dışarı dogru itecek aparat takacaklarmış ölçü almak icin bir kalıbın icine hamur gibi bir şey doldurup üst dişlere yerleştirdiler çıkarırken ön dişlerime baskı oldu ağrıyor diye bagırdım resmen yapmam gerekiyor iyi ölçü almak icin dedi fakat anlık bi uyuştu dedim kırıldı düştü heralde eve geldiğim farkettim alttan ufak dokununca sallanıyor (braketten belli oluyor yukarıya dogru hareket ettiği) aradıgımda ufak sallanma normal fln dediler fakat insan korkuyor sallanma artarsa gelirsiniz dedi artarsa dişimi garanti kaybetmişim mi demektir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Özkan
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Muayene etmek gerekir fakat bir diş ölçü alırken kırılmaz. Mutlaka başka bir sorun vardır.

24 Mayıs 2017 20:10