x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Dikkatsizlik ve unutkanlık ile ilgili Prof. Dr. Engin EKER cevabı

Dikkatsizlik ve unutkanlık

26 yaşındayım işyrinde aşırı derecede diikatsizlik ve unutkanlık problemim var biri söylemeyene kadar hatamı farketmiyorom.ve nasıl yaptıgımı hatırlamıyorum cok kötü bi duruma düşüyorum sakin olsam dahi sorular devam ediyor napabiirim.bana yardımcı olabilirmisiniz daha önce doktora gittim ilaç kullanmayı sevmiyorum uyuşturdugu ıçin kullanmıyorum baska çözüm yolu varmı.teşekkürler şimdeden

Sevgili özden, bu gibi durumlarda yüzünün döndüğü tarafa değil sırtını döndüğün tarafa bakmalısın. Belli ki farkında olduğun ya da olmadığın duygusal çatışmalarla baş etmeye çalışıyorsun. İfade şansı bulamayan, doyuma ulaşmayan ihtiyaçların olmalı ki onların yarattığı baskı, günlük hayat için ayırdığın ruhsal enerjiyi tüketıyor. Bu sebepke de basit dikkatin bozulurken dikkat alanın da daralıyor. Yapılacak şey duygusal çatışmalara odaklanmak sanırım.

İyi Dileklerimle.

Dr. Psikolog/Psikoterapist
Engin EKER

Online Terapi için Skype Adresi: psk.engineker
(Bilgi için stabilited@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz)


Bu konu hakkında Prof. Dr. Engin EKER'a danışmak istiyor musunuz?
Prof. Dr. Engin EKER

Diğer Sorular

İlgili uzmanlar

.