x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Çocuğum sürekli nezle oluyor. ile ilgili Uzm. Dr. Sibel KILIÇARSLAN cevabı

Çocuğum sürekli nezle oluyor.

MERHABA HOCAM BEBEĞİM 18 AYLIK 13 KİLO YAKLAŞIK BEŞ AYDAN BERİ HER AY İKİ KERE NEZLE,GRİP OLUYOR ÖNCEDENDE OLUYORDU AMA BU SON ZAMANLARDA DAHA SIK OLMAYA BAŞLADI HOCAM NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM EVDE PETİDUS HİÇ EKSİK OLMUYOR.YAZIN BÖYLEYSEK KIŞ AYINDA NE YAPICAM.ÇOCUĞUMUN BAĞIŞIKLIĞINI NASIL KUVVETLENDİRİCEM NE TAKVİYESİ KULLANABİLİRİM,NELER YAPABİLİRİM GRİP AŞISI VURDURABİLİRMİYİM NE ZAMAN VURULUYOR .BALIK,TAVUK,MEYVE YEMİYOR.LÜTFEN HOCAM BENİ BİLGİLENDİRİN.TEŞEKKÜR EDERİM.İYİKİ VARSINIZ.

Merhaba,her ay nezle dedikleriniz bana göre birkaçı alerjiktir,hastalandığı zamanlar 1 hafta günde 3 kere umca damla 10 damla olarak verin,grip aşısı vurulmaya başlandı,vurdurabilirsiniz,et yesin önemli olan o,sebze ve meyve yemiyorsa multivitamin içirebilirsiniz.

Bu konu hakkında Uzm. Dr. Sibel KILIÇARSLAN'a danışmak istiyor musunuz?
Uzm. Dr. Sibel KILIÇARSLAN

İlgili uzmanlar

.