NN
Soru Sahibi
24 Haziran 2015 16:50

CLİMEN DRAJE HAPI KULLANDIM 15 GÜNDÜR BİTTİ AMA DAHA ADET OLMADIM

mERHABA HOCAM bende polikist over var ben ilaç içmeden adet olmam. doktor bana önce 3 ay kullanmam için hormon dengeleyici p harfiyle başlayan ilacı verdi. sonra climen draje verdi ilk climen kutusu bitince 5. gün adet oldum. ikici kutuyu bitireli 15. gün oldu halen adet olmadım. progestan 200 günde 3 tane 3 gün kullandım bu 5. gündür onuda bıraktım halen adet olmadım 8. gün kan tahlili yaptım sonuç negatifti acaba ben neden adet olamıyorum bu ilaç nasıl beni etkiledi yada hamilemiyim yardımcı olurmusunz

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Hakan Peker
Kadın Hastalıkları ve Doğum

tekrar muayene olmanızı öneririm. muayeneye göre ilaç düzenlenmeli.

26 Haziran 2015 08:42