x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Cildimde iğne ucu gibi kırmızı lekeler çıkıyor sonra o lekeler kahverengiye ile ilgili Prof. Dr. Nuran ATMANOĞLU cevabı

Cildimde iğne ucu gibi kırmızı lekeler çıkıyor sonra o lekeler kahverengiye

cildimde iğne ucu gibi kırmızı lekeler çıkıyor sonra o lekeler kahverengiye dönüşüyor ve ben görüntüsü alıyor bir dahada gitmiyor karnımda boynumda kollarımda çok fazla sürekli bu benlerden çıkıyor bir sürü tahlil yaptırdım karaciğer enzimlerine bile bakıldı herşey normal 33 yaşında iki çocuk annesi bir bayanım bu benlerin sebebi ne olabilir cilt kanserine yatkın bir ten tipimmi var baya canım sıkılıyor yüzümde benli genetik olabilirmi babamdada çok ben var ve bu benler sürekli çoğalacakmı ne yapmam gerekir nasıl bir tedavi uygulamalıyım bana yardımcı olursanız size minnettar kalırım şimdiden tşkler..

Sayın ilgili,
Ben oluşması genetiktir ve bazı ailelerde daha fazla görülmektedir.Bu oluşmayı önleyecek bir tedavi yoktur.Fakat güneş ben oluşmasını tetiklediğinden,yazın güneşten sakınmanızı öneririm.Her çıkan ben ,hemen kanser olacak diye birşey yok.Eğer bir bende aniden büyüme ,kanama,şekil ve renk değiştirme,kaşınma olduysa bir cildiye uzmanına gitmek gerekir. Sağlıklar dilerim. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Mütehassısı)
Cep tel:0532 466 01 11

Bu konu hakkında Prof. Dr. Nuran ATMANOĞLU'a danışmak istiyor musunuz?
Prof. Dr. Nuran ATMANOĞLU
.