AM
Soru Sahibi
11 Eylül 2017 08:17

Boğazıma darbe aldim

Merhaba hocam ben mart ayında karate kursunda boğazıma çok sert olmasada darbe aldım boğazıma sol taraftan almıştım darbeyi boğazım sağ tarafa gitti tekrar eski haline gelmişti olaydan sonra ağrı şişlik veya morarma olmadı hocam yinede tedbir amaçlı haseki kbb doktoruna tedavi oldum endoskopi cihazı ile inceledi bi hasar gözükmediğini söyledi tomografiye ihtiyaç gözükmüyor dedi hocam sadece ultrason çekti ve ultrasonda tiroid lobları normal yer ve boyutlarındaydı yazıyor yalnız hocam yutkunurken elimi boğazımın sağ ve sol arka kısmına doğru değdirirken sol taraftaki kemik sağa göre daha belirgin gibi ağrım olmuyo hocam acaba bi kırık çıkık olabilirmi hocam cevaplarsanız çok sevinirim hocam.Hocam birde boynumu sol tarafa çevirirken çıt diye ses oluyo acaba önemli bi şey olabilirmi hocam?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Oğuz Basut
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Geçmiş olsun. Bir KBB uzmanına muayene olmanızı tavsiye ederim. Acil şifalar dilerim

11 Eylül 2017 12:53