x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Bir yıldır vücudumda dolaşan bir yanma hissi var.nörolojiye gittim sinirsel ile ilgili Prof. Dr. Mehmet SELÇUKİ cevabı

Bir yıldır vücudumda dolaşan bir yanma hissi var.nörolojiye gittim sinirsel

bir yıldır vücudumda dolaşan bir yanma hissi var.Nörolojiye gittim sinirsel dediler.bir yıldır cipralex içiyorum ama yanmalar devam ediyor.Bazen bir saniye yüzümde,bir saniye omuzumda,bir saniye başağımda yanma oluyor.Bazen daha uzun süre gezen bir yanma oluyor.Dışarıdan dokunduğumda cildimde bir sıcaklık yok.Gerçekten çok doktor gezdim.Sinirsel ise de çözümü yok mu acaba?.Kan ve idrar tahlili ile akciğer filmim temiz çıktı.

sinirsel olan olayların çözümü olmakla birlikte siz ve pskiatri uzmanınızın birlikte yola devam etmesi ve sıkılmadan tedaviyi uygulaması gereklidir. zor ve zhametli bir yolda bıkmamak gerekir

Bu konu hakkında Prof. Dr. Mehmet SELÇUKİ'a danışmak istiyor musunuz?
Prof. Dr. Mehmet SELÇUKİ

Bir yıldır vücudumda dolaşan bir yanma hissi var.nörolojiye gittim sinirsel

yanmalar ile ilgili cevabınıza teşekkür ederim.Bir arkadaşımda da bu yanmalar vardı.Bel ve boyun fıtığı dediler .O yüzden sizin branşınıza yazmıştım.Yani sinirsel değilde bir fıtıkta bu yanmalara sebep olabilir mi acaba.

evet ama boyunMRG ile boyun fıtığı olduğunun belirlenmesi lazım. üstelik boyun fıtığı saptansa bile ameliyat edilmesi gerekli olmayabilr

Bu konu hakkında Prof. Dr. Mehmet SELÇUKİ'a danışmak istiyor musunuz?
Prof. Dr. Mehmet SELÇUKİ

Diğer Sorular

.