x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Baş Ve Yüz Ağrısı ile ilgili Prof. Dr. Nezih OKTAR cevabı

Basim agriyor ve gozlerime vuruyor beynim yerinden cikacakmis gibi bir his veriyor

merhaba benim iki gundur devam eden bas agrim var ense kokumden basliyip anlima kadar devam eden basimi asagiya egdiginde gozlerime agirlik yapip sanki deynim cikacakmis gibi agriyor ama bu basimi asagiya egdigimde oluyor tansiyonumu olsum 12/7 atesimse 35 derece neden kaynaklanmis olabilir aniden basladi yorgunluk halsizlik mide bulantisi hic bir sey yok ama basim beynim sanki yerinden cikacak.

Baş ağrısının o kadar çok nedeni var ki. Hamilelikten, patronuna sinirlenmekten, beyin tümörüne kadar giden bir yelpazede düşünen her varlıkta olur. Sizdeki basit bir soğuk algınlığında beyin sıvı miktarının artışına bağlı olabilir. Hala devam ediyor ve sizi işinizden alıkoyacak bir boyutta ise öncelikle bir nöroloji uzmanına görünmeniz önerilir.

Bu konu hakkında Prof. Dr. Nezih OKTAR'a danışmak istiyor musunuz?
Prof. Dr. Nezih OKTAR

Diğer Sorularİlgili uzmanlar

.