x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Baş dönmesi-renkli doppler sonucu ile ilgili Op. Dr. Aybars AKKOR cevabı

Baş dönmesi-renkli doppler sonucu

Sayın hocam,
Annem 56 yaşında boynunda fıtık düzleşme var.Vertigo teşhisi de konuldu.Asıl şikayeti baş dönmesi karotis renki dopler incelemesinde sağ vertebral arter çapı 4.4 mm debisi 30ml/dk sol vertebral arter çapı 3mm debisi 40ml/dk.Ve sonuç olarak toplam debi posterior dolaşım için yeterli değildir yazıyor.Şimdi nötrofil ve aspirin verdiler.Ben çok endişeliyim felç geçirme riski var mı ameliyat mı olmalı? Ankarada oturuyoruz.Gerekirse İstanbul'a size muayeneye getirebilirim. Yardımcı olabilirmisiniz.
Teşekkür ederim.

Annenizin sadece ilaçla düzelmesi mümkün değil. Öncelikle fizik tedavi görsün. Eğer rahatlamazsa bana gelebilirsiniz. Annenize antaljik trak ve kryoprakti uygulayabiliriz. Ayrıntılı bilgi için www.akkorsaglik.com adresine girebilir, veya aşağıdaki telefonlardan Sedef Hanımı arayabilirsiniz.
Dr Aybars AKKOR
444 0 678 / 0-549-4512020

Bu konu hakkında Op. Dr. Aybars AKKOR'a danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Aybars AKKOR

İlgili uzmanlar

.