14 Temmuz 2017 18:22

Alcapa sendromu sol tarafın kasılmasında sıkıntı var.

Iyi günler hocam. Benim 11 aylık kızımda Alcapa sendromu ekokardiyografi sonucu görüldü ve geçtiğimiz günlerde Alcapa bulgusu anjiyografi ile kesinleştirildi.Alcapa ameliyatı yapıp yapmadığınızı bilmiyorum hocam.sorum şu bu Alcapa ameliyatını en Iyi yapan cerrahlara nasıl ulaşabilirim. Siz yaparım diyorsanızda sizi nerde bulabilirim acil olması lazım. Şimdiden teşekkürler Hocam.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Alcapa sık yaptığım ameliyatlardan biri, geçen hafta Karadağ'dan gelen ve geç teşhis konulmuş bir kıza yaptım. Beni cep tel'um *** *** **'den veya Topkapı Koç Üniversite Hastanesindeki sekreterim Emel Asker'den ulaşabilirsiniz Saygılar Prof Kalangos

14 Temmuz 2017 21:19