x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Akıntı ile ilgili Doç. Dr. Şahin ZETEROĞLU cevabı

Akıntı

Merhaba Doktor Bey; her kadın her ay yumurtlar mı?duzenlı adet gorup o ay yumurtlama olmamıs olabılır mı?gecen ay 29 gunde adet gordum yumurtlama akıntısını da 9-10. gunlerde cok net gordum fakat bu ay ovulasyon testlerım 10 11 12. gunlerde hep negatıf yanı cok sılık cızgı bu benım bu aykı adetımı gecıktırı mı? bırde yıne akıntım var ama gecen aykı gıbı yumurta kıvamında dııl su gıbı bunun nedenı ne olabılır ,bu yumurtlama akıntısı olmayabılır mı? bu arada adet olup 3 aydır korunmasız ılıskım olmamasına ragmen akıntıdan suphelenıp 3 gun once yaptırdıgım beta hcg testim 0,089 cıktı yanı gebelık durumu da yok.

Normal bir kadında adetlerin %90 ı yumurtlama ile beraberdir. Ancak bazen yumurtlama olmadan da kanama olabilir. Düzenli adet gören bir kadında yumurtlamanında düzenli olduğu kabul edilir. 3 ay henüz bir problem var demek için çok erken bir zaman. Çalışmaya moralinizi bozmadan devam edin. Yaşınızda uygun görünüyor.

Bu konu hakkında Doç. Dr. Şahin ZETEROĞLU'a danışmak istiyor musunuz?
Doç. Dr. Şahin  ZETEROĞLU

Diğer Sorular

İlgili uzmanlar

.