Op. Dr.

Şeref ÖZTÜRK

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Op. Dr. Şeref ÖZTÜRK, 1975 yılında Zonguldak - Ereğli'de doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Kırklareli Devlet Hastanesi, Özel Nisa Hastanesi, Özel Kolon Hastanesi'nde görev almış olan Op. Dr. Şeref ÖZTÜRK, yurt içi ve yurt dışında bir çok yayın ve eğitim programına katılmıştır.

Op. Dr. Şeref ÖZTÜRK, mesleki çalışmalarına Bakırköy'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

İletişim Numarası 0 (850) 811 75 45
Randevu Al

Randevu Takvimi

 • Özel Muayenehane
  AdresZuhurat baba Mahallesi, Rauf Orbay Cd. No:31, 34147  Bakırköy, İstanbul 
  İletişim Numarası0 (850) 811 75 45

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi
  • İkram
  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • BEZM-I ÂLEM VAKIF ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Hobiler

 • Seyahat etmek
 • Fotoğraf çekmek
 • Müzik

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 75 45

Son Cevapladığı Sorular

 • Beyin damar tikanikligi

  Demans tanili hastanin 2 gunde toplam 3defa olan ve 30 dakika suren konusma bozuklugu ve sol kolda uyusma olup gecmis.hasta acil servise getirilmis. nöra bta da anlamli darligi belirlenen hasta tetkik ve tedavi amacli noroloji servisine yatirildi.hastanin noroloji muayenesi bilinc acik oryante koope... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Şeref ÖZTÜRK

  Op. Dr. Şeref ÖZTÜRK

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 75 45

  Bu gönderdiğiniz verilere göre açık ameliyat daha etkin olacak gibi görünüyor.

 • Boyun fıtıgı

  Hocam emse kökü ve baş ağrım nedeniyle çekilen emarlarımda boyum emarımda servikallordozda düzleşme ve hafif kifoz artışı c5-6 düzeyinde geniş tabanlı sağ parasantral diskalbulging dural keseye sağ lateralreseste hafif daralma beyin emarımda sağ transvers sinüste pacioni granülasyonuve biteral orta... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Şeref ÖZTÜRK

  Op. Dr. Şeref ÖZTÜRK

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 75 45

  Öncelikle geçmiş olsun.boyun emarı raporda sağ kola giden sinire baskı yapan bir fıtıktan bahsediliyor.beyin emarında toplar damarların birinde nadir görülen ve çok önemli olmayan bir yapılanmadan bahsediyor ayrıca burun etlerindeki şişmeden bahsediyor. saygılar..

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (2)

Hasta Değerlendirmeleri

2 Yorum Ort. Puanı: 5
senem ozturk
(5) 18.03.2016

AMELİYAT OLMADANDA OLUYORMUŞ. 83 yaşında kalp hastası olan dedemin patlmış bel fıtığı mevcuttu. ayak bileğinde felç başladı ve ayağını sürüyerek geziyordu. Şeref Hocamızın yanına gittiğimizde ameliyatlık bir fıtığının olduğunu söyledi ve narkoz bölümüne yolladı. Fakat diğer hastalıkları sebebiyle ameliyatın çok riskli olduğu söylenince canımız çok sıkıldı.Bunun üzerine Şeref Hocamız bize başka bir alternatifimizin daha olduğunu bununda çok işe yarayacağını söyleyince dedemin yüzündeki mutluluğu görmeliydiniz.Hemen tedaviye o gün ilk seansla başladık 10 gün sonra da 2. seansla tedavimizi bitti.İnanılır gibi değil ama dedem şu an çok çok iyi ve hocamıza devamlı dua edip duruyor.

SUNA YILMAZ
(5) 18.03.2016

BOYUN FITIĞINDAN KURTULDUM. Şiddetli sağ kol ağrısıyla geceleri uyuyamıyordum. Güçsüzlük ve uyuşmalarda cabasıydı.Şeref Hocamı internetten bulup yanına gittiğimde ayrıntılı bir muayne etti ve ameliyat kararı verdi. Ertesi gün ameliyat oldum ve ameliyat sonrası ne o iğrenç ağrıdan eser vardı nede güçsüzlük kalmıştı.Kendisine şükranlarımı sunuyor ve bu edenle bu yazıyı yazıyorum.

2 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.