Op. Dr.

Serdar ŞİYVE

Çocuk Cerrahisi - Gaziantep

Op. Dr. Serdar ŞİYVE, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış, Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi Uzmanı olmuştur.

Yenidoğan cerrahisi, Laparoskopik cerrahi, Üriner sistem cerrahisi, İnmemiş testis, Fıtık, Sünnet, Doğumsal Göğüs Deformiteleri (Kunduracı/güvercin göğsü) konularında uzman olan Op. Dr. Serdar ŞİYVE, mesleki çalışmalarına Medicalpark Gaziantep Hastanesi'nde devam etmektedir.
 

38 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

Son Cevapladığı Sorular

 • Penisimin sünnet derisindeki sert kist yapılar (taş gibi)

  Merhabalar hocam ben 17 yaşındayım penisimde sünnetten sonra kalan ucu siyah noktalı şişik etrafı kızarık dikişmi desem taş mı desem sert kistler var bir üroloji doktoruna gittim dikloron 50 mg enterik film tablet diklofenak sodyum diye bir ilaç yazdı bunu kullan 10 gün sonra gel dedi bende tamam de... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Serdar ŞİYVE

  Op. Dr. Serdar ŞİYVE

  Merhaba anlattığınızdan anladığım cilt altında sünnetinizden kalma yabancı cisimler erimemiş sütür parçaları olma olasılığı yüksek lezyonlar var. bunlar ilaç tedavisi ile gerilemez. çıkarılmaları gerekir. yaş itibariyle bir üroloji uzmanı ile görüşmenizi tavsiye ederim. geçmiş olsun.

 • 22 aylik kizim

  Dr.bey merhaba benim 22 aylık kızım rota+ ishal beyaz kaka yapıyor 3 gündur size sorum beyaz kaka için gaitada hangi tetkiklere baktirtmam lazım şimdiden teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Serdar ŞİYVE

  Op. Dr. Serdar ŞİYVE

  Merhaba. aşırı ishallerde dehidratasyona aşırı susuzluğa bağlı safrada koyulaşma ve barsaklara safra akışında problem olabilir. gaita rengi açılabilir. gaitada yağ redüktan madde bakılabilir. ayrıca kanda safra yolları ile tetkiklere bilirübin değerlerine bakılabilir.geçmiş olsun..

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

Hakkında Yorum Yapın

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.