Dyt.

Şahin SOYKAN

Beslenme ve Diyetetik (Diyetisyen) - İstanbul

Dyt. Şahin Soykan, 2010 yılında Near East University’ inde Gıda Teknolojisi bölümünü, 2013 yılında ise Yakın Doğu Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. Ersoy Hastanesi’nde diyetisyen olarak çalışmıştır. Şu an Özel Delta Hospital’da hastalarına hizmet vermektedir.

Dyt. Şahin Soykan, İSO 22000: 2005 Food Safety Management Systems Basic Training, HACCP Hazard Analysis And Critical Control Points Basic Training, ISO 19011:2002 Quality Management Systems  Auditing Training, TRB International ISO 9001: 2008 Kalite İç Denetçi, ECDL European Computer Driving Licence Eğitimi, 2. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu, Onkoloji Diyetisyenliği Sertifikası, ISO 9001:2008 Quality Management Systems Basic Training sertifikalarına sahiptir.

Gıda Teknolojisi Bölümü Onur Mezunu, Beslenme ve Diyetetik Şeref Belgesi, ÖSYM Başarı Bursu gibi ödül ve burslara layık görülen Dyt. Şahin Soykan, İngilizce, Almanca ve Rusça bilmektedir.

46 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

Diyetisyenin İletişim bilgileri

Hastalarının Yorumları (5)

Hasta Değerlendirmeleri

5 Yorum Ort. Puanı: 5
Halil ERİŞ
(5) 12.08.2017

Merhabalar , Çocukluğumdan beri kilolu obezite olarak büyüdüm. Bundan 2 yıl önce Şahin Bey'e gözükme kararı aldım. Şahin beye gidene kadar bir çok devlet hastanesine gidip kan tahlili yaptırdım. Şahin beye gittiğimde Şahin beyde kan testi istedi ve bendeki sorunun insilün direnci olduğunu farketti. Şahin Bey e gittiğimde 156 KG idim. yaklaşık olarak 6 ay kontrollere gittim. Fakat Şahin bey haftada bir çağırdı ben Kocaelinde ikamet ettiğimden ayda bir gidebildim. Bu periyodun sonunda 130 KG düştüm. Sanki üzerimden kocaman bir yük kalkmış gibiydi. Daha sonrasında Şahin Beye devam edemedim fakat edebilseydim şu an 80 KG olacağıma eminim. Bilgisine tecrübesine hayran kaldım. En önemlisi kendisine özgüveni kalmamış obezitelere verdiği psikolojik destekle hastalarınla arkadaş olmayı çok iyi beceriyor. Kendini şiddetle tavsiye ederim.

İbrahim Şenyürek
(5) 06.07.2017

Fazla söze gerek yok. Adam kariyeri ve başardıkları ile zaten marka olmuş. Gidin ve farkı görün. 👍

Fatma Yildirim
(5) 03.12.2015

Diyetisyenim Sahin bey ile 2 ayda 8kg verdim. Motivesi,takibi ve uygulayabilecegim bir diyet listesi verdigi icin zorlanmadan kilo verdim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Uğur Akkoyunlu
(5) 03.12.2015

motivasyonu yüksek ve insanlarla iletişimi iyi olan diyetisyenimi kesinlikle tavsiye ederim.

Gülşah Şahsıvar Emiralioğlu
(5) 03.12.2015

Yeterince motive edici, güleryüzlü, anlayışlı fakat çok da disiplin isteyen bir diyetisyendir ve tavsiyemdir.

5 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.