Konya Sağlıklı Yaşam Programı

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Uzm. Dr. İsmail SARIKAN - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. İsmail SARIKAN

Aile Hekimliği

Sağlıklı Yaşam Programı, Genel Aile Hekimliği, Varisella(Suçiçeği) Aşısı Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Immunizasyon(aşılama), Aşılama(immünizasyon)

Aile Hekimliği   
Uzm. Dr. Mulla İNAN - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Mulla İNAN

Aile Hekimliği

Gıda Alerjisi, Zayıflama, Eklem Şişliği Immunizasyon(aşılama), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Diyafram yöntemi(doğum kontrol)

Aile Hekimliği   
Uzm. Dr. Saniye HASDİKİCİ - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Saniye HASDİKİCİ

Aile Hekimliği

Herpes Zoster Aşısı, Romatizmal Hastalıklar, Hemoglobin A1c(Hba1c) Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Aşılama(immünizasyon)

Aile Hekimliği   

Uzm. Dr. Özgür UÇAR

Aile Hekimliği

Doğum Kontrol Rahim İçi Araçlar (Spiral), Küçük Cerrahiler, Hepatit A Aşısı Immunizasyon(aşılama), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Aşılama(immünizasyon)

Aile Hekimliği   
Çok değerli hocam,buruk geçen bir tıp bayramınızı gönülden kutlar,başarılarınızın devamını diler,selam,sevgi v... ...
Uzm. Dr. Mustafa Gürsel ASLAN - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Mustafa Gürsel ASLAN

Aile Hekimliği

Depresyon, Herpes Zoster Aşısı, Kas Ağrısı Immunizasyon(aşılama), Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Diyafram yöntemi(doğum kontrol)

Aile Hekimliği   
Uzm. Dr. İbrahim Uğur AKYOL - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. İbrahim Uğur AKYOL

Aile Hekimliği

Sigara Bıraktırma, Eklem Ağrısı, Evlilik Danışmanlığı Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Aşılama(immünizasyon)

Aile Hekimliği   
Uzm. Dr. Halil YAŞAR - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Halil YAŞAR

Aile Hekimliği

Hepatit A Aşısı, Eklem Ağrısı, Tükenmişlik Sendromu Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Immunizasyon(aşılama), Diyafram yöntemi(doğum kontrol)

Aile Hekimliği   

Sayfa : 1/1 | Toplam 7 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Aşırı yorgunluk

  Hocam merhaba. yaşım 41. amatör olarak spor yapıyorum. antreman programım gayet hafif olmasına rağmen spordan sonra aşırı yorgunluk hissediyorum. yorgunluğu hafifletebilmek için ne yapabilirim. ilaç yada protein/mineral vb. takviye kullanmamı önerir misiniz?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Bedrettin AKOVA

  Prof. Dr. Bedrettin AKOVA

  Öncelikle spora başlamadan önce bir sağlık kontrolünden geçtiniz mi? eğer bu yapılmadı ise onu yaptırmanızı öneririm. eğer önemli bir sağlık sorununuz yoksa; sıvı alımı, karbonhidrat alımı ve sıcak havalarda mineral takviyesi yapılabilir.. protein tozu v.b takviyeleri pek önermiyoruz. ankara da isen... Cevabı gör

 • İlaç hakkında

  Merhaba hocam ben antidepresan kullandım ve sanki benim sertleşme ve istek damarımı kestiler, ilaçları bırakalı 2 yıl oldu hala isteksizlik ve sertleşmeme devam ediyor, antidepresan kullanmadan önce sorunum yoktu. doktora gittim bana mone ilaçı verdi hocam bu ilaç beni eski halime getirirmi yoksa ba...

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Psk. Dan. Cem KEÇE

  Uzm. Psk. Dan. Cem KEÇE

  Fatih bey merhaba, erkeklerde cinsel isteksizlik her geçen gün daha fazla karşılaşmaya başladığımız bir cinsel işlev bozukluğu olmaya başladı. mutlu bir partner ilişkisi için mutlu bir cinsellik, mutlu bir cinsellik için de cinsel istek gerekiyor. cinsel isteksizlik ve sertleşme sorunu en yaygın ve... Cevabı gör

 • Karında şişkinlik

  21 yasındayım düzensiz sağlıksız beslenmekten karnımda şişkinlik var 3 aydır spor yapıyorum düzenli sağlık besleniyorum yeşilcay içiyorum sürekli spordan önce kafein içiyorum kardiyo yapmaya basladım ama şişkinlik inmiyor çok az geri cekilme var baska biişi balon gibi şişkinlik var diger sorumda...

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Sanem APA DOĞAN

  Dyt. Sanem APA DOĞAN

  Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. sporu hayatınıza sokmuş olmanız gerçekten yaşam kalitesini arttırmak için aldığınız en iyi karar. tebrik ederim 👍👍 şişkinlik derken kastettiğiniz durum hazımsızlık gibi bir.şişkinlik mi yoksa kilo bazlı bir şişkinlik mi tam emin olamadım. ancak... Cevabı gör

 • Bel fıtığı

  Öncelikle sağlıklı günler dilerim. bir çok yere gitmeme rağmen ağrılarım geçmiyor bel fıtığına bağlı sağ bacak ağrısı 4 ay olucak hiç kesilmiyor. sadece ağrı kesici ve sıcak su torbasına kaldım ve hayat çekilmez halde 😢😢 kuru iğne tedavisi hakkında bilgi verip aydınlatırmısız .

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İlker Önder FERAH

  Uzm. Dr. İlker Önder FERAH

  Kuru iğne tedavisi kas spazmlarında rahatlama , bel bölgesinde kan dolaşımında artma, siyatik sinir üzerinde ağrı hafızasını düzenleme, fıtık etrafı ve sinir üzerindeki ödemi azaltma vs. gibi mekanizmalarla fıtığın iyileşmesine katkıda bulunabilir, fakat fizik tedavi, nöral terapi, özellikle prolote... Cevabı gör