Doç Dr. Şaban ÇELEBİ, 1 Nisan 1973 tarihinde Çankırı'da doğmuştur. Lise öğrenimini İstanbul Pertevniyal Lisesi'nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında İstanbul’da çeşitli eğitim ve araştırma hastanelerinde görev yapmış olan Doç Dr. Şaban ÇELEBİ, 2014 yılında Doçent Doktor unvanı almaya hak kazanmıştır. Mesleki çalışmalarına 2015 yılından beri Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde devam etmektedir.

İletişim Numarası 0 (850) 811 68 55
Randevu Al

Randevu Takvimi

  • Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
    AdresMerkez Mah. Çukurçeşme Cad. No:51  Gaziosmanpaşa, İstanbul 
    İletişim Numarası0 (850) 811 68 55

Hastalarının Yorumları (7)

Hasta Değerlendirmeleri

6 Yorum Ort. Puanı: 5
mustafa özkurt
(5) 01.05.2017

8 ay once şaban beye estetik burun amelıyatı oldum amelıyat oncesı ve sonrası çok ilgiliydi. kontrollerımı ben unutsam dahi kendisi aradı ve ameliyatımda hic sorun yasamadım cok korkum vardı agrı sızı şişlik vs bi burun ameliyatında hic birisimi olmaz 1 hafta sonra normale dondum guler yuzlu sohbetı hos yani çok iyi doktor bence cevremdende aldıgım tepkıler ıyı bence guvenılir bi doktor tanıyın derim.

Ahmet Kasapoğlu
(5) 30.03.2017

Şaban hocamı 1 hafta önce tanıdım burun ameliyatı olmam gerektiğini söyledi ameliyat ile ilgili gerekli açıklamaları aklıma yatacak şekilde guleryuzlu bi şekilde bana anlattı hocama güvendim ameliyat oldum ne ağrı ne sizi hiçbişey hissetmedim daha sonra burnundaki tamponu çıkarmak için yanına gittim hiç acı çekmeden 2 dk içinde mikroskopla burnumdan tamponu aldı şu anda çok rahatım hocama binlerce kez teşekkür ederim iyi ki tanımışım kim diyorsa ki tampon ağrı yapıyor ameliyat ağrısı çekiyorum yalan hocama gelsinler gerçek ameliyat nasıl oluyormuş görsünler teşekkürler şaban hocammmmm

Nejla Yılmaz
(5) 05.08.2016

7 ay önce burun ameliyatı olmaya karar verdiğimde tanıştık Şaban Bey'le. Doğum günümdü. 30 yaşıma girerken kendime ödül vermek istemiştim. Evet bende herkes gibi başlangıçta tedirgindim ve korkuyordum fakat Dr.Şaban Bey; başarılı duruşu, saygınlığı, nezihliği aynı zamanda da insana güven veren konuşmaları ve samimiyetiyle ameliyat için ne kadar doğru bir karar olduğunu kanıtladı. Ameliyat öncesi ve sonrası çok ilgili ve güleryüzlüydü. Özellikle belirtmek istediğim bir husus var ki o da tamponların alınması hususudur. Hiç korkulacak bir durum olmamasıyla birlikte hissetmiyorsunuz bile." Hocam,alıyor musunuz tamponları? " diye sorduğumda "aldık Nejla Hanım" demişti. İnanamadım. Burnum çok güzel ve doğal görünüyor, herkese tavsiye ederim. Memnuniyetim herkese yayılıyor. Benimle beraber ailemden 2 kişi daha rinoplasti olmak için gün sayıyor. Şaban Bey'e çok teşekkür ederim...

Erkan  Temer
(5) 06.04.2016

Bir ay önce burun ameliyat oldum ve kendisinden gerçekten çok memnun kaldım bide özellikle şunu söylemek istiyorum 1.5 sene ameliyatımı erteledim sebebi ise tampondu çünkü beni çok korkutmuşlardı ama kesinlikle şunu söylemeliyimki şaban bey tamponlarımı çıkarırken hiç hissetmedim bile tabiri caizse tere yağından kıl çekermiş gibi aldı herkesede tavsiye ederim hiç korktuğunuza değmez

Elif ŞEN
(5) 01.02.2016

Kendisi benim de burun ameliyatımı (deviasyon) gerçekleştirdi. Beni ameliyat ve ameliyat sonrasındaki süreçle ilgili bilgilendirmesi çok işime yaradı. Bu nedenle ameliyat sonrası hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kısa sürede gündelik hayatıma geri döndüm. Şimdi rahatça nefes alabiliyorum, üstelik burnum çok güzel ve doğal görünüyor. Gerçekten, alanında güvenilir, güler yüzlü ve ilgili bir doktor.

Damla Darçın
(5) 21.01.2016

3 ay önce burun estetiği ameliyatımı gerçekleştirdi,ne ağrı çektim ne herhangi bir sıkıntı.Burnum beklediğimden çok daha güzel görünüyor.Kendisinden son derece memnunum.Alanındaki uzmanlığı,güvenilirliği ve samimiyeti konusunda hiç şüpheniz olmasın.

7 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.