Doç Dr. Şaban ÇELEBİ, 1 Nisan 1973 tarihinde Çankırı'da doğmuştur. Lise öğrenimini İstanbul Pertevniyal Lisesi'nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında İstanbul’da çeşitli eğitim ve araştırma hastanelerinde görev yapmış olan Doç Dr. Şaban ÇELEBİ, 2014 yılında Doçent Doktor unvanı almaya hak kazanmıştır. Mesleki çalışmalarına 2015 yılından beri Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde devam etmektedir.

İletişim Numarası0 (850) 811 68 55
Randevu Al

  Randevu Takvimi

  • Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
   AdresMerkez Mah. Çukurçeşme Cad. No:51  Gaziosmanpaşa, Turkey 
   İletişim Numarası0 (850) 811 68 55

  Hastalarının Yorumları (4)

  Hasta Değerlendirmeleri

  4 Yorum Ort. Puanı: 5
  Nejla Yılmaz
  (5) 05.08.2016

  7 ay önce burun ameliyatı olmaya karar verdiğimde tanıştık Şaban Bey'le. Doğum günümdü. 30 yaşıma girerken kendime ödül vermek istemiştim. Evet bende herkes gibi başlangıçta tedirgindim ve korkuyordum fakat Dr.Şaban Bey; başarılı duruşu, saygınlığı, nezihliği aynı zamanda da insana güven veren konuşmaları ve samimiyetiyle ameliyat için ne kadar doğru bir karar olduğunu kanıtladı. Ameliyat öncesi ve sonrası çok ilgili ve güleryüzlüydü. Özellikle belirtmek istediğim bir husus var ki o da tamponların alınması hususudur. Hiç korkulacak bir durum olmamasıyla birlikte hissetmiyorsunuz bile." Hocam,alıyor musunuz tamponları? " diye sorduğumda "aldık Nejla Hanım" demişti. İnanamadım. Burnum çok güzel ve doğal görünüyor, herkese tavsiye ederim. Memnuniyetim herkese yayılıyor. Benimle beraber ailemden 2 kişi daha rinoplasti olmak için gün sayıyor. Şaban Bey'e çok teşekkür ederim...

  Erkan Temer
  (5) 06.04.2016

  Bir ay önce burun ameliyat oldum ve kendisinden gerçekten çok memnun kaldım bide özellikle şunu söylemek istiyorum 1.5 sene ameliyatımı erteledim sebebi ise tampondu çünkü beni çok korkutmuşlardı ama kesinlikle şunu söylemeliyimki şaban bey tamponlarımı çıkarırken hiç hissetmedim bile tabiri caizse tere yağından kıl çekermiş gibi aldı herkesede tavsiye ederim hiç korktuğunuza değmez

  Elif ŞEN
  (5) 01.02.2016

  Kendisi benim de burun ameliyatımı (deviasyon) gerçekleştirdi. Beni ameliyat ve ameliyat sonrasındaki süreçle ilgili bilgilendirmesi çok işime yaradı. Bu nedenle ameliyat sonrası hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kısa sürede gündelik hayatıma geri döndüm. Şimdi rahatça nefes alabiliyorum, üstelik burnum çok güzel ve doğal görünüyor. Gerçekten, alanında güvenilir, güler yüzlü ve ilgili bir doktor.

  Damla Darçın
  (5) 21.01.2016

  3 ay önce burun estetiği ameliyatımı gerçekleştirdi,ne ağrı çektim ne herhangi bir sıkıntı.Burnum beklediğimden çok daha güzel görünüyor.Kendisinden son derece memnunum.Alanındaki uzmanlığı,güvenilirliği ve samimiyeti konusunda hiç şüpheniz olmasın.

  4 görüş bulundu.

  Hakkında yorum yazın

  Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  YORUM EKLE

  Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
  .