RandevuAradığınız branşta şehrinizdeki doktorlardan internetten randevu almak ister misiniz?

Türkiye’nin en büyük sağlık platformu doktorsitesi.com üzerinden randevularınızı çok kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Neden Randevu Almalıyım?

Özel hastanede veya özel muayenehanesinde hizmet veren doktorlar hasta sıra takip sistemi ile (genellikle) çalışmadığından ve bunun yerine randevulu sistem üzerinden hastalarına hizmet verdiklerinden ötürü doktorun yanına gitmeden önce randevu alınması gerekmektedir. Herhangi bir doktora randevu almadan önce özel doktorlara devlet hastanelerinde görev yapan doktorlar için randevu imkanı sunan Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden randevu verilmediği için doktorsitesi.com’u kullanabilirsiniz. Doktorsitesi üzerinde doktorlar online randevu takviminden tarafınızdan gönderilen randevu talebini onaylayarak sistem üzerinden randevu işleminizi onaylar. Onaylanan randevular için sistem tarafından size kısa sürede bilgi verilir. Doktorsitesi üzerinden randevu almak ücretsizdir.

Nasıl Randevu Alırım?

Yukarıdaki arama çubuğunda Doktor Adı veya Hastalık yazan kısma aradığınız branşın birkaç harfini yazarak seçiniz. (Örneğin; Dahiliye)

Şehir Seçin yazan kısma aradığınız şehrin birkaç harfini yazarak seçim yapınız. (Örneğin; Ankara)

Yeni açılan sayfada seçimlerinize uygun filtrelenen doktor profilleri listelenecektir. Doktor profillerine tıklayarak doktorun biyografisine, aldığı eğitim ve deneyimlerini, daha önce hizmet verdiği hastaların değerlendirmelerine ulaşabilirsiniz.

İletişim numarasını kullanarak muayene ücretini öğrenebilir, online randevu takvimi aracılığı ile randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Randevunuz doktor tarafından onaylandıktan sonra sistem tarafından size bilgi verilecektir.