Psk. Emine Turgut, Uşak, Psikoloji

Psk. Emine Turgut

Psikoloji - Uşak

Aile İçi İletişim Sorunları, Aile Terapisi, Bireysel Terapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Kemalöz Mah. Atatürk Bulvarı No: 87 Behlül Apt. **** **** Uşak. (İzmir Yolu üzeri Akbank ve Deniz Bank Karşısı)  Merkez, Uşak
Özel Değişim Psikoloji Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Emine Turgut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Emine Turgut kimdir , telefon numarası nedir?

Psk. E Turgut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Emine Turgut için nasıl randevu alabilirim?

Psk. E Turgut şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Emine Turgut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Emine Turgut Özel Değişim Psikoloji Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Emine Turgut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Emine Turgut Psikoloji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Aile Terapisi, Bireysel psikoterapi, Çocuk terapisi, Ergen terapisi, Evlilik terapisi, İlişki terapisi, Psikoterapi, Yetişkin terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Aile İçi İletişim Sorunları, Aile Terapisi, Bireysel Terapi, Ergen Gelişim Sorunları, Ergenlik sorunları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Emine Turgut için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Emine Turgut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Emine Turgut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Psk. E Turgut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Emine Turgut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Psk. E Turgut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.