Psk. Dan. Zehra Mezgil

Psikoloji - Antalya

Aile Danışmanlığı, Bireysel Terapi, İlişki Problemleri

Randevu Al 0 (850) 474 61 50 Soru Sor
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Yeşilbahçe, Metin Kasapoğlu Cd. 33/7, 07230  Muratpaşa, Antalya
Gelidonya Psikolojik Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Zehra Mezgil Hakkında

Zehra Mezgil Kimdir?

Psk. Dan. Zehra Mezgil lise öğreniminin ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü başarı ile tamamlayarak psikolojik danışman unvanını almıştır. Yüksek lisansını yine aynı okulda devam etmektedir. 

13. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi ve 14. Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi'ne katılım sağlamış olup dinleyici katılım belgesi ve ACT (Kabul Kararlılık Terapisi) Çalıştayı Katılım Belgesi'ni almaya hak kazanmıştır.

Psk. Dan. Zehra Mezgil mesleki çalışmalarına Gelidonya Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum
  • MUGLA SITKI KOCMAN UNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
  • Aile Danışmanlığı
  • Bireysel Terapi
  • İlişki Problemleri
  • Stres
  • Evlilik(Çift) Terapisi
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 61 50

Zehra Mezgil Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gür ..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Zehra hanımla evliligimde aşamadigim kıskançlık problemi üzerinde başvurdum. Beni ve eşimi cok yıpratan kıskançlık neredeyse evliligimizin bitmesine sebep olacaktı. Yaklaşık 2 ay kadar seanslara devam ettik ve yaşadığımdan değişimden sonra seanslarımızı sonlandırdık. Bir çok konuda artık daha anlayışlı ve rahat hissediyorum Zehra hanıma teşekkürler... 24-08-2021

ap..lmazer
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendimi ozguven konusunda çok yetersiz hissediyordum insanlarla iletişime geçmek benim için kabus gibiydi. Zehra hanımla bu sorunumun üstesinden geldik eski halime düşündüğümde şu an kendime ve olduğum noktaya şükrediyorum. Zehra hanıma teşekkür ederim 😇 20-08-2021

an..ut
Zamanlama
İlgi
Ortam

Danışma almaya çok onyargili olmama rağmen Zehra hanım sayesinde onyargililarimi yıktım. Çok stresli bir işte çalışıyorum ve artık tükenmek üzereydim kız arkadaşımın ısrarı üzerine Danışma almaya karar verdim. Şimdi iyiki diyorum kendimi eski halime göre çok daha güçlü hissediyorum. Zehra hanıma teşekkürler 16-06-2021

�..��
Zamanlama
İlgi
Ortam

Vizelerimin öncesi ve vize anında çok fazla kaygı yaşıyordum.Daha sonra Zehra Hanımla birlikte bunu aşmayı başardık kendisine çok teşekkür ederim. 15-06-2021

na..�
Zamanlama
İlgi
Ortam

Zehra Hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım.Biten evliliğimin ardından kendimi çıkmazda hissettiğim,çaresiz kaldığım bir dönemde seanslara başladım.Zehra Hanımın danışmadaki tavrı,samimiyeti ve güzel yüzü benim bu süreci çok kolay atlatmama yardımcı oldu.Tahmin ettiğimden çok daha kısa sürede toparladım.Kendisine çok teşekkür ediyorum 🙏🏻 12-06-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 10-06-2021

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Dan. Zehra Mezgil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Zehra Mezgil Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Psk. Dan. Zehra Mezgil ile nasıl iletişime geçerim?
Psk. Dan. Zehra Mezgil ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 61 50

Psk. Dan. Zehra Mezgil için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Dan. Zehra Mezgil için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Psk. Dan. Zehra Mezgil için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Psk. Dan. Zehra Mezgil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Dan. Zehra Mezgil Gelidonya Psikolojik Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Psk. Dan. Zehra Mezgil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Dan. Zehra Mezgil Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Aile Danışmanlığı, Bireysel Terapi, İlişki Problemleri, Stres, Evlilik(Çift) Terapisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Psk. Dan. Zehra Mezgil için muayene ücreti nedir?
Psk. Dan. Zehra Mezgil muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Dan. Zehra Mezgil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Psk. Dan. Zehra Mezgil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Dan. Zehra Mezgil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.