Psk. Dan. Duygu Koyuncu, Konya, Psikoloji

Psk. Dan. Duygu Koyuncu

Psikoloji, Aile Danışmanı - Konya

Okul Korkusu, Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı, Genel Psikoloji

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Online görüşme konusunda bilgi almak için @psk.dan.duygukoyuncu adlı instagram hesabından benimle iletişime geçebilirsiniz.  Meram, Konya

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Dan. Duygu Koyuncu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Dan. Duygu Koyuncu kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. Dan. D Koyuncu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Dan. Duygu Koyuncu için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Dan. D Koyuncu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Dan. Duygu Koyuncu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Dan. Duygu Koyuncu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Dan. Duygu Koyuncu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Dan. Duygu Koyuncu Psikoloji, ,Aile Danışmanı uzmanıdır. Çözüm odaklı terapi, Psikolojik danışmanlık, Peabody resim (kelime eşleştirme testi), Oyun terapisi, Koçluk hizmetleri, Kişisel gelişime yönelik psikoeğitimler, Kişisel gelişim, Kaygı bozuklukları, Kariyer koçluğu, Ergen terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Okul Korkusu, Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı, Genel Psikoloji, İletişim Problemleri, Kardeş kıskançlığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Dan. Duygu Koyuncu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Dan. Duygu Koyuncu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Dan. Duygu Koyuncu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. Dan. D Koyuncu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Dan. Duygu Koyuncu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Dan. D Koyuncu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.