Psk. Barış Yılmaz, İstanbul, Psikoloji

Psk. Barış Yılmaz

Psikoloji - İstanbul

Panik Atak, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Randevu Al 0 (533) 509 35 75Soru Sor

Psikologun Adresi

Zuhuratbaba mah doktor tevfik sağlam caddesi didehan apt no3 d:6  Bakırköy, İstanbul
İstanbul Psikoloji Atölyesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma İkram Nakit

Barış Yılmaz Hakkında

Barış Yılmaz Kimdir?

İstanbul Haliç Üniversitesinden Mezun olmasıyla birlikte Lisans eğitimi boyunca da bir çok alanda staj yapmış, bir çok projede yer almıştır. Eğitim sürecinden bu yana radyo kanalları ve Tv programlarında psikoloji üzerine sohbetler yapmaktadır. Eğitim hayatı esnasında istanbulun köklü kurumlarından Balıklı Rum Ruh ve Sinir Hastanesinde psikoz servisinde bipolar, mani, şizofren ve madde bağımlı hastalarının vaka görüşmelerine gözlemci olarak katılıp, stajyer psikolog olarak hastanede görev almıştır. Ve lisans eğitiminin sonunda klinik alanda eğitimlerine devam etmiş ve Uzmanlığını Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji üzerine başlatmıştır. “Şimdi”nin gücüne inanan Yılmaz, kurucusu olduğu, Bakırköy’de bulunan İstanbul Psikoloji Atölyesinde bireysel terapi, evlilik terapisi, alanlarında psikolog olarak çalışmalarına devam etmektedir. Psikoloji ona göre ; daima insanları anlamaya ve onların hayatlarına dokunmaya çalışmak olduğunu inanmıştır. Eğitimin ömür boyu devam eden bir süreç olmasıyla birlikte psikoloji seminer ve konferanslarına devam etmektedir. Kullandığı metod ve yöntemler günümüzün en modern ve mutlak çözüm odaklı olması terapilerinde ki önemli husustur.Alanında ün yapmış isimlerden aldığı eğitimleri çift terapisi uygulamalarında bütünleştiren Yılmaz, çiftlerle çalışırken ağırlıklı olarak bilimsel araştırma sonuçlarına dayanarak oluşturulan Gottman metodunu kullanmaktadır. Psikoloji alanına katkı sağlamak için yazdığı bir çok konuda makale ve denemeyle Psikoloji bilim dalına katkı sağlamıştır. Aynı zamanda ileri derecede İngilizce ve orta derecede Portekizce ve İspanyolca dillerine hakimdir.

Diploma aldığı kurum

 • HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • Esenyurt Unıversıtesı

Yabancı Diller

 • İnglizce
 • Portekizce
 • İspanyolca
 • Türkçe

İlgilendiği Hastalıklar

 • Panik Atak
 • Depresyon
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Aile Terapisi
 • Bağlanma Sorunları

Tedaviler

 • Cinsel terapi
 • Evlilik terapisi
 • Emdr terapi
 • İlişki terapisi
 • Kaygı bozuklukları

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (533) 509 35 75

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Barış Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Psk. Barış Yılmaz ile nasıl iletişime geçerim?
Psk. Barış Yılmaz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (533) 509 35 75

Psk. Barış Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Barış Yılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Psk. Barış Yılmaz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Psk. Barış Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Barış Yılmaz İstanbul Psikoloji Atölyesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Psk. Barış Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Barış Yılmaz Psikoloji, uzmanıdır. Cinsel terapi, Evlilik terapisi, Emdr terapi, İlişki terapisi, Kaygı bozuklukları, MMPI (minnesota çok yönlü kişilik envanteri), Şema terapi, Kariyer koçluğu, Kişisel gelişim, Konuşma terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Panik Atak, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Aile Terapisi, Bağlanma Sorunları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Psk. Barış Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Psk. Barış Yılmaz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Barış Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Psk. Barış Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Barış Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al


.