Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Psk. Ahmet Haşim Atalay, Mardin, Psikoloji

Psk. Ahmet Haşim Atalay

Psikoloji - Mardin

Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile danışmanlığı, Takıntı

Randevu Al 0 (850) 474 05 31Soru Sor

Adres

Mardin Merkez  Merkez, Mardin
Psk.Ahmet Haşim Atalay

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Ahmet Haşim Atalay Kimdir?

Ahmet Haşim Atalay 13 Ocak 1990 yılında Mardin’de doğmuştur,2016 yılında Yakındoğu Üniversitesi İngilizce  Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuş,2016 yılında Mardin aile ve çalışma sosyal hizmetler il müdürlüğüne psikolog olarak atanmış olup 2016 yılında çevre ilçelerden gelen insanlarla göç tarvması,ölüm ve yas travması,psikososyal önleyici destek programında çalışmıştır halen çalıştığı kurumda danışmanlık birimine bakan Ahmet haşim Atalay 2014 yılında Yakındoğu üniversitesi aile danışmanlığı sertifikası almıştır.Tezini Psikoaktif madde kullanımı ve yaygınlığı üzerine hazırlayıp prof Dr Mehmet Çakıcı ya sunmuştur Ayrıca çalıştığı danışmanlık birimi kapsamında kurumlara psikososyal destek ve madde bağımlılığı gibi çeşitli eğitimler vermektedir,2017 yılında Suriye’den ve Irak’tan gelen göçmenlerle birlikte sosyal durumlarının iyileştirilmesi ve kalkındırılması kapsamında mülteci kampında birleşmiş milletlerle beraber çalışmalar yürütmüştür.

Diploma aldığı kurum

 • YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Aile danışmanlığı
 • Takıntı
 • Zayıflama (Kilo verme) tedavisi
 • Yeme Bozuklukları

Tedaviler

 • Aile danışmanlığı
 • Çözüm odaklı terapi
 • Kişisel gelişime yönelik psikoeğitimler
 • Konuşma terapisi
 • Psikoterapi

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 05 31

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Ahmet Haşim Atalay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Psk. Ahmet Haşim Atalay ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Ahmet Haşim Atalay ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 05 31

Psk. Ahmet Haşim Atalay için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Ahmet Haşim Atalay için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Psk. Ahmet Haşim Atalay için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Psk. Ahmet Haşim Atalay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Ahmet Haşim Atalay Psk.Ahmet Haşim Atalay Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Psk. Ahmet Haşim Atalay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Ahmet Haşim Atalay Psikoloji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Çözüm odaklı terapi, Kişisel gelişime yönelik psikoeğitimler, Konuşma terapisi, Psikoterapi, Sigarayı bırakmak, Yetişkin Psikoterapisi, Aile Terapisi, Cinsel terapi, Çocuk terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile danışmanlığı, Takıntı, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Yeme Bozuklukları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Psk. Ahmet Haşim Atalay için muayene ücreti nedir?

Psk. Ahmet Haşim Atalay muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Ahmet Haşim Atalay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Ahmet Haşim Atalay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Psk. Ahmet Haşim Atalay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.