Uzm. Psk.

Tuğba KAPLANHAN

Psikolog - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Borderline Kişilik Bozukluğu, Öfke Kontrol Bozukluğu, Özgül Fobi, Ağlama ve öfke nöbetleri, Psikolojik danışmanlık, Fobilerden kurtulmak... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

11 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Bebeğim hkk

  Merhaba bebeğim 13 aylık sürekli elini ağzına sokuyor ve kendini kusturuyor nasıl tepki vermem gerektiğini bilemiyorum reflü belirtisi olabilir diye dr tavsiyesiyle ilaç kullanmaya başladık ama psikolojik olabilir gibi nasıl tepki vermeliyim teşekkürler

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Psk. Tuğba Kaplanhan

  Uzm. Psk. Tuğba Kaplanhan

  Doktorunuzun verdiği ilaca devam edin lütfen, sonuçlarına göre bir psikologtan yardım alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. esen kalın.

 • Çocuk disiplini

  Hocam öncelikle kolay gelsin diyorum.ben iki çocuk babasıyım.oğlum 5 kızım 3 yaşında.oğlum bu yıl ana okuluna başladı ve biz anne baba olarak bir konuda çok sıkıntı çekiyoruz oğlum kendi odasında yatmıyor ve kural konusunda çok başarılı da değiliz malesef lütfen bize yol gösterin.teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Psk. Tuğba Kaplanhan

  Uzm. Psk. Tuğba Kaplanhan

  Merhaba ahmet bey, kurallar konusunda net olabilmek için eşinizle birbirinizi desteklemelisiniz. cezalar da ödüllerde dengeli ve sistematikj olmalı. aksi takdirde büyüdükleri zaman daha büyük problemler yaşayabilirsiniz. esen kalın.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • İstanbul Psikiyatri Enstitüsü
  AdresTeşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No: 13 Daire: 104 Kat: 16/2 Fulya Rezidans  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Tuğba KAPLANHAN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.