Uzm. Psk.

Tuba Güngör Aslan

Psikoloji - Bursa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Stres, Agorafobi, Sınav Kaygısı, Benton yüz tanıma testi, Alexander pratik yetenek testi, Eğitim danışmanlığı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

12 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Tuba Güngör Aslan Kimdir?

Uzm. Psk. Tuba GÜNGÖR ASLAN, lisans öncesi eğitimini Bursa’da tamamlamıştır. 2003 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimine başlamıştır. Lisans eğitimi boyunca Türkiye’nin yakından tanıdığı Prof. Dr. Özcan Köknel, Prof. Dr. Haluk Yavuzer, Prof. Dr. Adnan Kulaksızoğlu, Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Prof. Dr. Betül Aydın gibi alanında uzman ve duayen hocalardan dersler alma fırsatı olmuştur. 2007 yılında Prof. Dr. Özcan Köknel danışmanlığında "Üniversite Öğrencilerinde Mükemmeliyetçiliğin Çeşitli Değişkenlere Göre İncelenmesi" adlı tezini tamamlayarak mezun olmuş ve psikolog unvanı almıştır. Mezuniyeti sonrasında, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme kurumu Üsküdar Hasan Tan Çocuk Yuvası ve Dönüşüm Konağı Başarı Psikoloji Enstitüsünde psikolog olarak görev yapmıştır.

2008 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde psikoloji yüksek lisans programına başlamış ve aynı dönem özel bir huzurevinde sorumlu müdür ve psikolog olarak mesleki çalışmalarına devam etmiştir. Bu süre içerisinde psikolojinin farklı konularıyla ilgili makaleler kaleme almış ve makaleleri birçok internet sitesinde yayınlanmıştır. Stres Yönetimi, Evlilik ve İlişki Terapileri, Rüya Analizi, New Nlp, Öfke Yönetimi, Travma Psikolojisi, Krize Müdahale ve Oyun Terapisi gibi birçok alanda sertifikalı eğitimlere katılmıştır ve birçok alanda sertifika sahibidir. 2011 yıllında Doç. Dr. Timuçin Oral danışmanlığında “Terapiye Başvurmuş Evli Çiftler İle Terapiye Başvurmamış Evli Çiftler Arasındaki Aldatma Eğiliminin Sosyodemografik Açıdan İncelenmesi” konulu tezinin tamamlanması ile Uzman psikolog ünvanı almıştır.

Uzm. Psk. Tuba GÜNGÖR ASLAN, Klinik stajını Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde yapmıştır. Kadıköy Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ve Denge PNP Danışmanlık ve Psikoterapi Merkezi'nde psikolog olarak danışanlarını hizmet vermiştir. 2014 yılında Bursa Bahar Hastanesinde uzman psikolog olarak görev yapanUzm. Psk. Tuba GÜNGÖR ASLAN, Kükürtlü Caddesinde bulunan ofisinde danışanlarını kabul etmekte olup aynı zamanda İstanbul Ticaret Üniversitesi Bursa Yerleşkesinde psikoloji dersleri vermektedir.

Diploma aldığı kurum

  • Diğer

İletişim bilgileri


  • Uzm. Psk. Tuba GÜNGÖR ASLAN Muayenehanesi
    AdresKükürtlü Mah. Oulu Cad. Oylum Çiğdem Sitesi No:25 A-Blok Daire:14  Osmangazi, Bursa  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Tuba Güngör Aslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.