Dr. Psk.

Selen Ayas Bütün

Psikoloji - Muğla

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Evlilik(Çift) Terapisi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Bireysel Terapi, Emdr terapi, Wais ikili benzerlikler alt testi, Çocuklarda yeme problemleri... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

151 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Silah ve dövüş oyunları

  Selen hanım iyi günler,oğlum 7.5 yaşında ve silahlarla ilgili çok konuşuyor..günlük 1 saat tablette oyun hakkı var clash royal gibi savaşoyunları tercih ediyor.bu durum geçici midir?en kızgın anında bile başkasına fiziksel yada psikolojik saldırganlığı yoktur fakat kendini yeni tanıyan birine silah... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Psk. Selen Ayas Bütün

  Dr. Psk. Selen Ayas Bütün

  Merhaba deniz hm tabii ki bu tarz oyunlar çocuğun şimdi olmasa da sonrasında öfke kontrol sorunları yaşanmasına ve şiddeti normal karşılamasına neden olmaktadır ...şiddetten uzak oyunlar oynaması daha doğrudur ..sevgiler

 • Ergen sorunları

  Merhaba 14 yaşında ergen ikiz kızlarım var . onlarla eski iletişimimi kaybettim.ve anlaşamıyorum.sınav stresleri var nasıl yaklaşmam gerekiyor bilemiyorum.sizin özel muayehanenize gelsek cumartesi çalışıyormusunuz?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Psk. Selen Ayas Bütün

  Dr. Psk. Selen Ayas Bütün

  Merhaba umut hm tabii ki gelin beklerim evet ctesi günleri de çalışıyorum

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Selen Ayas Bütün Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Selen AYAS İstanbul' da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini  İstanbul Özel Kültür Kolejinde tamamlamıştır ve ardından İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden “ PSİKOLOG “ ünvanı ile mezun olmuştur. Yine aynı üniversiteden uzmanlığını daha sonra da doktorasını da tamamlamış ve Dr.Psikolog ünvanını almıştır.

2013 yılında ise 450 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimlerini tamamlayarak ünvanına “Aile Danışmanı “ ünvanını eklemiştir.

2014 yılında İstanbul’daki meslek hayatını Muğla ili Fethiye ilçesinde sürdürmeye karar vermiş ve ailesi ile birlikte buraya taşınmıştır. Şimdi ise Muğla Fethiye ve civar ilçelerine mesleki  bilgisini aktarmak için AY-MER PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK merkezini kurmuştur.

Uzmanlık alanları; çocukluk ve ergenlik dönemi sorunları ve psikoterapisi, çocuk- ergen ve yetişkinlerin ruhsal olarak değerlendirilmesi, oyun terapisi,  zeka ve kişilik testleri, dikkat ve öğrenme fonksiyonlarının değerlendirilmesi, çocuk- ergen ve yetişkinlerde kaygı sorunları, ilişki ve iletişim danışmanlığı, cinsel fonksiyon bozuklukları, aile ve çift terapisi, çözüm odaklı kısa süreli psikoterapi, bilişsel davranışçı psikoterapi ve hipnozdur.

Yrd. Doç. Dr. Selen AYAS alanında kendini geliştirmek ve mesleğindeki gelişmeleri yakından takip edebilmek için gerek yurtiçi gerek yurtdışındaki kongre ve eğitimleri yakından takip etmektedir.

Evli ve bir çocuk annesi olup iyi derece de İngilizce anlamakta, konuşmakta ve çeviriler yapmaktadır.

 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Fotoğraflar

İletişim bilgileri


 • Klinik Uzm .Psikolog Selen A.Bütün
  AdresTuzla Mah.563.sok No:3/4 Fethiye Ağız diş sağlığı Hastahanesi karşısı Muğla  Fethiye, Muğla  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi
  • Online Doktor Danışma
  • Otopark (Ücretsiz)
  • İkram
  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit

Hastalarının Değerlendirmeleri (4)

4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Medine Münevver Çetinkaya
Medine Münevver Çetinkaya

Istanbul icin kayıp Fethiye için büyük kazanç. Hayatıma dokunduğu andan itibaren beni bana kazandıran mükemmel insan. Mesleğini hakkıyla yerine getiren Dr. Psikolog Selen Ayas a sonsuz teşekkür ediyorum. 23-04-2017

Ayşe Kurt

Rahatlamam için sesini duymanın bile iyi geldigi, sonuna kadar güvenebildiğim bir uzman. Teşekkür ederim, iyi ki varsın 28-02-2017

Ceyhun Ayas

Harika bir psikolog şiddetle tavsiye ediyorum .FEthiye için büyük şans 23-09-2016

ümit inal
ümit inal

ilğisi için müteşekkirim 28-11-2014

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Psk. Selen Ayas Bütün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.