Psk.

Rozerin Avşar

Psikoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Çocuk - Ergen Psikolojisi, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları, Davranış Bozuklukları, Çocuk terapisi, Çocuk ve ergen psikolojisi problemleri, Çocuklarda uyku problemleri... Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 811 37 90
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Randevu Takvimi

 • Dört Mevsim Danışmanlık Merkezi
  AdresKartaltepe, İncirli Caddesi/Aydın Yuva Sok Şen apt B blok No:1 D:3, 34145  Bakırköy, İstanbul  Haritayı gör
  Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.

Hakkında

Rozerin Avşar Kimdir?

Psk. Rozerin AVŞAR, 1 Mayıs 1993 yılında doğmuştur. 2011 - 2017 Yılları arasında Kemerburgaz (Altınbaş) Üniversitesi Psikoloji ( İngilizce ) bölümünü başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Ayrıca 2018 - 2019 yılları arasında İstanbul Üniversitesi'nde, Pedagojik Formasyon, Rehberlik eğitimini yine başarıyla tamamlamıştır.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, İsa Yusuf Alptekin İlköğretim Okulu, Yeşil Tırtıl Anaokulu, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kanuni Sultan Süleyman Araştırma Hastanesi, Rengarenk Çocuk Anaokulu, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi gibi bir çok kurumda görev almış olan Psk. Rozerin AVŞAR, iyi derecede İngilizce bilmekte olup mesleki çalışmalarına İstanbul / Bakırköy'de bulunan Dört Mevsim Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • Kemerburgaz (Altınbaş) Üniversitesi

İlgi Alanları

Çocuk - Ergen Psikolojisi

Çocuklarda Gelişme Bozuklukları

Davranış Bozuklukları

Öfke Kontrol Bozukluğu

Okul Başarısızlığı

Okul Korkusu

2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı

Okula uyum güçlükleri

Tedaviler

Çocuk terapisi

Çocuk ve ergen psikolojisi problemleri

Çocuklarda uyku problemleri

Çocuklarda yeme bozukluğu

Davranış bozuklukları

Peabody resim (kelime eşleştirme testi)

Ağlama ve öfke nöbetleri

Çocuk ve ergen psikolojisi problemleri

Draw a person

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 37 90

Son Cevapladığı Sorular

 • Işte uzun süre çalışamamak

  Merhaba hocam ben bahadır 28 yaşındayım ve size sorum ben bir işe giriyorum ama malesef uzun süre çalışamıyorum 2015 senesinde özel güvenlik işine başladım en fazla çalışmam 7 ay çok iş degiştiriyorum bu benim gerek aileme ve gerek bana çok sıkıntılar yasatıyor sulinex 75 mg ilaç kullanıyorum sizler... devamı

  Doktor Cevabı:
  Psk. Rozerin Avşar

  Psk. Rozerin Avşar

  Merhaba bahadır bey, bahsettiğiniz ilacı size psikiyatrist vermiş olmalı ve bu ilacı verdiğine göre siz psikolojik bazı problemlerden bahsetmiş olabilirsiniz. bu sorunların kalıcı olarak çözümü için ilaç tedavisine ek olarak bir psikologtan terapi almanızı tavsiye ederim. size bunun uzun vadede iyi... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Rozerin Avşar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.