Psk.

Pınar Ersöz

Psikoloji - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ereksiyon Sorunu, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Ruhsal Bunalım, Çocuk ve ergen terapisi, Psikolojik danışmanlık, Cattell 3a zeka testi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

38 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Uygunsuz soru

  Merhaba pınar hnm, ben şerife. kıbrıslıyım ve psikoloji öğrencisiyim. çocuk psikoloğu olmak istiyorum ama pek bir bilgim yok. bana bilgi verebilirmisiniz acaba? yüksek lisans hakkında falan. tesekkürler

  Doktor Cevabı:
  Psk. Pınar Ersöz

  Psk. Pınar Ersöz

  Merhaba şerife;gelişim psikolojisinde yüksek lisans yapıp çocuklarla çalışabilirisin.ya da çocuklara yönelik paket program eğitimlerle de kendini geliştirebilir,bir çocuk psikiyatristinin yanında staj yapabilirisin.alanda çalışmadan önce stajlar önemli..

 • Uygunsuz

  Yav pınar hanım bişey dicem bu gaylık meselesi yani hiç düzeltilemezmi bir innsan çok düzelmek istio bu gaylığı hatt etmek istio kurtulmak istio hiç mi kurtulamaz yoksa başarabilir mi?

  Doktor Cevabı:
  Psk. Pınar Ersöz

  Psk. Pınar Ersöz

  Merhaba berk; eşcinsellik bir hastalık değildir.bu sebepten ötürür tedavi etmek/edememek gibi bir söylem doğru olmaz.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Pınar Ersöz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.