Uzm. Psk.

Nazlı Tuğçe Başıbüyük

Psikoloji - İstanbul

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  1 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Nazlı Tuğçe Başıbüyük Kimdir?

  Uzm. Psk. Nazlı Tuğçe BAŞIBÜYÜK, 1989 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lise eğitimini Özel Saint Benoit Fransız Lisesi’nde bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi, Psikoloji Bölümü'nde başladığı psikoloji eğitimini 2013 yılında 2.lik derecesi ve başarı bursu ile tamamlayarak psikolog unvanı almıştır. İhtisasını ise Queen Mary University of London okulunda Ruh Sağlığı: Psikolojik Terapiler bölümünde yapmış ve Uzman Psikolog olmuştur.

  Uzmanlık eğitimi sonrasında Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’nde psikiyatristlerin ve psikologların terapi ve ruhsal hastalıklar üzerine olan eğitimlerine, bazı bireysel ve grup terapilerine gözlemci olarak katılmıştır. Balıklı Rum Hastanesi’nde ise çoğunlukla bağımlı hastalarla çalışma fırsatı bulmuştur ve psikiyatristlerin danışan ve onların ailelerine verdiği psikoeğitimlerine katılmıştır. Staj deneyimleri sonrasında, Londra’da aldığı master eğitimini, Türk kadınlarının yaşam kalitesini arttırmayı amaç edinmiş bir dernekte gönüllü olarak çalışarak yapan Uzm. Psk. Nazlı Tuğçe BAŞIBÜYÜK, mesleki çalışmalarına halen Psychother Psikolojik Eğitim ve Danışmanlık Merkezi'nde Klinik Psikolog olarak devam etmektedir. 

  Uzm. Psk. Nazlı Tuğçe BAŞIBÜYÜK, 2013 yılında İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nde 3 ay süren Psikodrama grup çalışmasına katılmıştır. Çalışmalarını bilişsel-davranışçı yönelimde sürdürmek için bu alanda eğitimler almıştır. Bu eğitimler; Kognitif Terapi Yönelimli Klinik İlk Görüşme & Terapi Becerileri, Kognitif Terapi’nin Depresyonda, Kaygı Bozukluklarında ve Obsesif-Kompulsif bozukluğunda (OKB) Uygulanımı, Kognitif Terapi ve Travma.

  Diploma aldığı kurum

  • BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

  İlgi Alanları

  İletişim bilgileri


  • Psychother Psikolojik Danışmanlık Merkezi
   AdresÇobançeşme Mah. Sanayi Cad. Nish Istanbul Residance B Blok D:138  Bahçelievler, İstanbul  Haritayı gör  

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Hakkında değerlendirme yapın

  Uzm. Psk. Nazlı Tuğçe Başıbüyük tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİR


  .