Dr. Psk.

Mualla Oktay

Psikoloji - İstanbul

Randevu için saat 12:00'dan sonra ulaşabilirsiniz.

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Davranış Bozuklukları, Şizoid Kişilik Bozukluğu, Nöropsikolojik Değerlendirme, Psikodinamik psikoterapi, Anne-baba eğitimi ve danışmanlığı, Benton çizgi yönünü belirleme testi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

36 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Ülseratif kolit ve iştahsızlık

  Bir aydır iştahım kapalı,hafif bulantım ve yemeklerden tiksinme halim var.dışkı sonrası halsizlik ve uyku halim oluyor.beş yıldır ülseratif kolit hastasıyım.uzun suredir atak yaşamadım.ayrıca depresyon tedavisi için iştah kapattigi soylenen bir ilaç kullanıyorum 6 aydir.ama istahimda onceden bir sor... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Psk. Mualla Oktay

  Dr. Psk. Mualla Oktay

  Lütfen önce bir dahiliye uzmanına sonrada bir psikoloğa gidin.

 • Cinsiyet ayrimciligi

  Merhaba. 8 yasinda bi oglum var, surekli kizlarla oyun oynuyor bazen kizlar gibi davraniyor. ne yapmam gerekiyor ? tesekkurler

  Doktor Cevabı:
  Dr. Psk. Mualla Oktay

  Dr. Psk. Mualla Oktay

  Bir çocuk psikoloğuna götürün cinsel kimliğinın ne yönde geliştiği testlerle öğrenilir .erkenden terapiye alınabilir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Mualla Oktay Kimdir?

Dr. Psk. Mualla OKTAY, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı'nda Tıp Bilimleri Doktoru (Med. Sc.Dr.) unvanı almıştır.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı'nda, Klinik Psikolog ve Psikoloji Ünitesi sorumlusu olarak çalışma hayatına devam etmekte olan Dr. Psk. Mualla OKTAY, Şişli'de bulunan özel merkezinde de danışanlarını kabul etmektedir.

Dr. Psk. Mualla OKTAY, Türk Psikoloji Derneği'nin üç dönem üst üste başkanlık görevini sürdürmüş olup, Almanya Moreno Psikodrama Enstitüsü tarafından verilen "Psikodrama Terapötü" ve Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği tarafından verilen "Terapist" unvanlarına sahiptir.

Türk Nöro-Psikiyatri Derneği, Türk Psikologlar Derneği, Grup Psikoterapileri Derneği, Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği ve Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği üyesi de olan Dr. Psk. Mualla OKTAY, birçok ulusal ve uluslararası kongre, sempozyum ve seminere katılmış olup mesleki gelişmeleri halen yakından takip etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


 • Dr. Psk. Mualla OKTAY Muayenehanesi
  AdresHalaskargazi Cad. Maya Apt. No: 94 Kat:6 D:17  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Psk. Mualla Oktay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.