Psk.

Merve TEMUR

Psikoloji - İstanbul

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  3 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Psikologun İletişim bilgileri

  • Ege Psikolojik Danışmanlık
   AdresTeraziler Cad. Meclis Mah. Derviş Sok. Fuat Özal Plaza K: 1 No:38 Business Office Çekmeköy  Çekmeköy, İstanbul  

  Hakkında

  Özgeçmişi

  03.06.1987 İzmir doğumluyum. Babamın asker olması nedeniyle çok yer gezdim. farklı coğrafyalarda farklı kültürleri, farklı insanları tanıdım ve küçük yaşlarda arkadaşlarım arasındaki anlaşmazlıklara çözüm aramaya başladığımı fark ettiğim anda psikolojiye olan ilgimden ve bu yönde ilerlemek istediğimden emin oldum.

  2010 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümü lisansımı tamamladıktan sonra Aile ve Çift Terapisi Eğitimine devam ederek aile içi ilişkiler, ebeveyn çocuk ilişkisi, cinsel problemler gibi konularda eğitimlerimi tamamlayıp sonrasında özel eğitime ihtiyacı olan engelli çocuklar ve ailelerine psikolojik danışmanlık hizmetleri ile devam ettim bu sırada çocuk testleri eğitimi, oyun terapisi, wisc-r zeka testi uygulayıcı eğitimi vb birçok sertifika kursunu tamamlayarak alanda daha profesyonel olma yolunda devam ettim.

  Psikolojimizin ve ruh sağlığımızın önemi tartışılmaz bir gerçektir. Ruhumuz iyi olduğu sürece kendimize ve çevremize daha yararlı olabileceğimizi unutmamalı ve kendi değerimizin farkına varmalıyız bazen bu süreçte kendimizi yalnız hissedebilir nasıl davranmamız gerektiğini bilemez halde çıkmaza düşebiliriz bu noktada ruhumuza iyi gelecek bir psikoterapi süreci kendimize vereceğimiz en değerli armağan olacaktır.

  Diploma aldığı kurum

  • HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

  Hakkında Yorum Yapın

  Hakkında yorum yazın

  Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  YORUM EKLE


  .