Psk.

Mandis Mirzai Deryani Ashkhasi

Psikoloji - İstanbul

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  8 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Mandis Mirzai Deryani Ashkhasi Kimdir?

  Psk. Mandis Mirza DERYANİ ASHKASİ, ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra 1992 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazanmıştır. Ardından 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde eğitimine devam ederek 1999 yılında mezun olmuştur. Eğitimi süresince Adli Tıp, Klinik Nöroloji, Çocuk Gelişimi ve Sorunları ile ilgili dallarda eğitim görmüştür.

  1997 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nöroloji bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Öget TANOR’ un yanında serebrovasküler atak geçirmiş ve kısmi felç oluşmuş olan hastalarda konuşma terapisi ve psikolojik destek uygulamaları alanında iki ay süreyle staj yapan Psk. Mandis Mirza DERYANİ ASHKASİ, 1999 – 2014 yılları arasında Hayat Hastaneler Grubu, FRESENİUS, İDC ve İDM Uluslararası diyaliz kuruluşlarında kronik hastalıkları olan hastalar ve aileleri ile psikolojik destek ve psikolojik terapi alanlarında çalışmalar yapmıştır. Şu an PEDAMED Psikiyatri Tıp Merkezinde mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

  Psk. Mandis Mirza DERYANİ ASHKASİ, 2001 yılında Psk. Dr. Emre Konuk’ un 6 aylık aile terapisi ve uygulamaları eğitimine ve 2002 yılında Prof. Dr. Ayten ZARA PAGE ile 3 ay süreli kayıplar, yas, cinsel istismar ve terapötik müdahaleler eğitim programına katılmıştır. 2004 yılında İstanbul’da muhtelif üniversitelerin öğretim üyelerinin ortaklaşa hazırladığı beş aylık Kronik Hastalardaki Sağlık Psikolojisi eğitim programına katılmıştır ve Sağlık Psikolojisi Sertifikası almıştır.

  İlgi Alanları

  İletişim bilgileri


  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Hakkında değerlendirme yapın

  Psk. Mandis Mirzai Deryani Ashkhasi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİR


  .