Psk.

Kaan Doğan Yazan

Psikoloji - Yozgat

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ruh Sağlığı, Alkol Bağımlılığı, Takıntı, Yaşam koçluğu, Öktem sözel bellek süreçleri testi, Boston adlandırma testi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

1 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • İletişim kurmak

  Merhaba hocam. tam olarak nerde hizmet veriyorsunuz acaba? birebir iletişim kurmak istiyorum. yozgat da psikolog olarak sadece sizi bulabildim ve ciddi anlamda terapi ye ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. psikiyatri ye gitmek istemiyorum çünkü ilaç kullanmak daha kötü hissettiriyor

  Doktor Cevabı:
  Psk. Kaan Doğan Yazan

  Psk. Kaan Doğan Yazan

  Elifnur hanım iyi akşamlar, uzun bir süreden sonra yozgat merkez'e döndüm. şuan ki durumunuz hakkında bilgi verir misiniz? umarım daha iyisinizdir.

 • Saglıgım icin yardım edin

  Takıntılarım var. hayatımdan cıkıp giden insanlari silmek istiyorum ama yapamiyorum. pazartesi günü gelip görüsmek istiyorum. uygun mudur acaba .

  Doktor Cevabı:
  Psk. Kaan Doğan Yazan

  Psk. Kaan Doğan Yazan

  Merve hanım iyi akşamlar, uzun bir süreden sonra yozgat merkez'e döndüm. şuan ki durumunuz hakkında bilgi verir misiniz? umarım daha iyisinizdir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Kaan Doğan Yazan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.