Psk.

İzzet Erdem

Psikoloji - Sakarya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ruh Sağlığı, Kaygı, Bulimia Nervoza, Bütüncül psikoterapi, Alexander pratik yetenek testi, Çift terapisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

15 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Psikolog tedavi

  Merhaba hastalarin tedavilerinin kesinlesecegi yani kesin bir sonuç alınacağı konusunda tereddutumuz takdir edersinizki var kesinlikle hasta tedaviden cevap alacak diyebiliyor musunuz peki? ve bir hastanin tedavisi en az kaç tl ye mal oluyor acaba?

  Doktor Cevabı:
  Psk. İzzet Erdem

  Psk. İzzet Erdem

  Merhaba, tedavi süreci hakkında olumlu sonuç alabilmek için kişiyi iyi tanimak ve ona uygun bir teknik belirlemek önemlidir.aksi takdirde olumsuz sonuçlar alındığıda olmuştur.iyi günler dilerim.

 • Kaygı bozukluğu

  İstemediğim bir işe başlayalı 3 sene olacak çok büyük olaylar yaşamadım ama artık bünyem orayı kabul etmiyormuş gibi geliyor sabahları ağlayarak gidiyorum iş arkadaşlarıma göre çok zor bir işte değil ama bana ne olduysa hersey kafamda büyüyor beynimin içindekileri durduramıyorum . herşey üstüme geşi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Psk. İzzet Erdem

  Psk. İzzet Erdem

  Kişinin evrensel hayatında mutlu olabilmesinin şartlarından biri işini sevmesidir.içinde bulunduğunuz durumun neyden kaynaklandığını anlayabilmek için sevdiğiniz bir işte olması gerekenkerle şuan ki işinizde olanları karşılaştıran bir liste hazırlamanız.bu olmayı istediğiniz ve olduğunuz yerler aras... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İzzet Erdem Kimdir?

1986 Ordu doğumluyum.İlköğretim ve lise hayatımı Ordu'da tamamladım.2010'da Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji Bölümünü burslu bir şekilde tamamladım.Çeşitli alanlarda mesleğimi icra etme imkanı buldum.Şuan ise İstanbul'da danışmanlık hizmeti sunmaktayım.

Diploma aldığı kurum

 • YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. İzzet Erdem tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.