Uzm. Psk.

Fırat Uzun

Psikoloji - Antalya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Unutkanlık, Demans, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Dikkat testleri, Dikkat testleri, Benton görsel bellek testi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

16 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Fırat Uzun Kimdir?

Uzm. Psk. Fırat UZUN, 1989 yılında Antalya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini 2014 yılında tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. 2016 yılında ise yine İstanbul Bilim Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Mezuniyetinin ardından 2014-2016 yılları arasında Çapa Tıp Fakültesi Nöro Psikoloji Labarotuvarı'nda görev yapmış olan Uzm. Psk. Fırat UZUN, mesleki çalışmalarına 2015 yılından beri Viya Gelişim'de devam etmektedir.

Nöro Psikoloji Derneği ve Türk Psikoloji Derneği üyesi olan Uzm. Psk. Fırat UZUN, lisans ve yüksek lisans eğitiminin yanı sıra pek çok kongre, sempozyum ve kursa katılmıştır. Halen ulusal psikoloji kongrelerini yakından takip etmekte olup Nöro Psikoloji Derneğin’den Mental Muayene veya Nöro Psikolojik testler alanında sertifika sahibidir. Ayrıca 12. Uluslararası Koknitif Nörobilim Kongresine katılmış, 1 yıl boyunca Çapa Tıp Fakültesi'nde Prof. Dr. Öget Öktem’den Konuşma Bozukluğu Terapisi eğitimi almıştır.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


  • Viya Danışmanlık Merkezi
    AdresÖğretmen Evleri Mah. Atatürk Bulv. No: 76/B D: 5  Konyaaltı, Antalya  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Fırat Uzun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Yayınladığı Makaleler.