Uzm. Psk.

Ecem YILDIZ

Psikoloji, Psikoonkoloji - Ankara

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  5 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Ecem YILDIZ Kimdir?

  Uzm. Psk. E.Ecem Yıldız, KKTC doğmuştur. Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümünden "Onur Öğrencisi" olarak mezun olmuş ve Psikolog  unvanı almıştır. Üniversite eğitimi süresince birçok ulusal kongre ve üniversite seminerlerine katılım göstermiştir. Birçok sosyal sorumluluk projesinde ve Beykent Üniversitesi Psikoloji Klübün'nde asil üye olarak  aktif görev yapmıştır. Ve Lisans eğitimi sırasında, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi,Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Deniz Hastanesi,  stajyer psikolog olarak birçok kurum ve hastanede staj yapmış ve kendini geliştirmeyi hedeflemiştir.

  Mezuniyetini takiben Ufuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü  Psikoloji yüksek lisans eğitimine başlamış  "Üniversite Öğrencilerinde Kaygı Düzeyi, Yaşm Doyumu ve Umutsuzluk Düzeylerinin Bazı Değişkenlere Göre İncelenmesi" adlı tez çalışmasını yazmaktadır.  2012 yılından itibaren aktif olarak bir çok kurumda  Psikolog olarak görev yapmıştır.

  Ayrıca lisans eğitimi esnasında, Goodenough Harris Bir İnsan Çiz Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi, Luisa Duss Psikanalitik Öykü Tamamlama Testi, Peabody Resim- Kelime Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Kent E.G.Y Testi, Catel 2A Zeka Testi, Cinsel Terapi Eğitimi, MMPI, WISC-R,  Aile ve Çift Terapisi Eğitimlerini ,Moxo Dikkat Test Eğitimlerii , Aile Danışmanlığı , Cinsel Terapi Eğitimlerini tamamlamıştır.

   

  Diploma aldığı kurum

  • BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

  Uzmanlık Alanları

  İletişim bilgileri


  • AdresAnıttepe mah. Gençlik cad.  Çankaya, Ankara  Haritayı gör  

   Merkez İmkanları

   • Wi-fi
   • Online Doktor Danışma
   • Otopark (Ücretsiz)
   • İkram
   • Oyun Odası

  Hakkında Yorum Yapın

  Hakkında yorum yazın

  Uzm. Psk. Ecem YILDIZ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  YORUM EKLE


  .