Psk. Dan.

Dolunay Kadıoğlu

Psikoloji - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kekemelik, Aile İçi İletişim Sorunları, İletişim Problemleri, Eklektik yaklaşım, Dikkat testleri, Alexander pratik yetenek testi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

858 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kızlık zarı

  Daha önce ilişkiye girmedigim halde kocamla ilk ilişkiye girdigimde zarım patlamadı ve bundan sonraki ilişkilerimdede patlamadı.adetimin son gününde ilişkiye girdik ve kan geldi ama adetim geçmek üzeriydi çok gelmiyodu hiç denilcek kadar az geliyodu sizce zarım patlamış olabilirmi yalnış anlaşılmala... devamı

  Doktor Cevabı:
  Psk. Dan. Dolunay Kadıoğlu

  Psk. Dan. Dolunay Kadıoğlu

  Ayşe hanım zar patlamaz zaten ortadan kalkar ve bazı kadınlarda hiç kan gelmez, bu da sizin zar yapınızla ilgilidir sorun değildir.

 • Acıl yardım

  Eşmle il,şkiye giremiyorum ne yapabilirim çok acı çekiyorum

  Doktor Cevabı:
  Psk. Dan. Dolunay Kadıoğlu

  Psk. Dan. Dolunay Kadıoğlu

  Merhaba, yaşadığınız sorun nedir tam olarak anlamadım, vajinismus ya da ağrılı cinsel ilişki olabilir, dilerseniz dolunaykadioglu.com'u inceleyip bilgi ve yardım alabilirsiniz.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Dan. Dolunay Kadıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.