Psk.

Çiğdem Polat

Psikoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ölüm Ve Yas, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Okul Başarısızlığı, Şema terapi, Benton çizgi yönünü belirleme testi, Süreklilik anksiyete ölçeği... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

5 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Merhaba...hayatımda çok sevdiğim kişi babam ama şimdi hayatımda çok nefret

  Merhaba...hayatımda çok sevdiğim kişi babam ama şimdi hayatımda çok nefret ettiğim kişi haline geldi.bizden uzak yaşadı dışarıda çalıştığı için.şimdi ondan nefret ediyorum sesine bile tahammül edemiyorum,dünyadaki varlığından bile rahatsızım,ona ait olan şeylere bile kin besliyorum,sevmek konuşmak i... devamı

  Doktor Cevabı:
  Psk. Çiğdem Polat

  Psk. Çiğdem Polat

  Mrb ömceklikle çokj üzücü bir durum.yalnız anlamadığım şey babanızdan nefret ettiğiniz halde,sevmek konuşmak istiyporum demişsiniz. bu konuyu açıklığa kavuşturursanız memnun olurum. sağlıcakla..

 • Panık atak hastasıyım ne yapmam gerek

  Panık atak hastasıyım ne yapmam gerek

  Doktor Cevabı:
  Psk. Çiğdem Polat

  Psk. Çiğdem Polat

  Mrb öncelikle halk arasında çabuk heyecanlanan insanlar için de kullanılan bir tabir aynı zmananda.bu nedenle tanı konulduktan sonra gerekenin yapılması daha uygun olur. sağlıcakla..

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Çiğdem Polat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.