Psk.

Büşra Ağlamaz

Psikoloji - İstanbul

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Aile Terapisi, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Çift terapisi, Bilişsel davranışçı terapi, Şema terapi... Tümü

  Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 811 76 87
  * Standart tarife ile ücretlendirilir.
  Randevu Al

  Randevu Takvimi

  • İntegratif Enstitü
   AdresMecidiyeköy yolu cd., no:20 Seyfi Demirsoy apt., b blok k:4 d:10 Mecidiyeköy  Şişli, İstanbul  Haritayı gör
   Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.

  Hakkında

  Büşra Ağlamaz Kimdir?

  Psk. Büşra AĞLAMAZ, Doğuş Üniversitesi (İngilizce) Psikoloji bölümünü başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. 2015 yılında Özel Hazal Kız Öğrenci Yurdunda Müşteri Temsilciliği ünvanı ile 2 ay gönüllü staj görmüş, 2017 yılında İntegratif Enstitü Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde staj görmeye başlamıştır. Bu sırada MMPI Test uygulaması sertifikasını almış ve mesleki gelişim adına bir çok Klinik Psikoloji alanında seminere katılmıştır.

  2017 Yılında Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi'ni tamamlamış olan Psk. Büşra AĞLAMAZ, daha sonra Kısa Süreli Dinamik Psikoterapi Eğitimi almış arından Kısa Süreli Dinamil Psikoterapi tekniği ile Sayın Dr. İbrahim SARI'dan Süpervizyon eğitimini yine başarıyla tamamlamıştır.  Süpervizyon kapsamında birçok danışan almış ve Vaka Sunumları yapmış. 2018 yılında Huzur evinde Terapötik Görüşmeler yapmış, Gerontoloji (yaşlılık bilimi) alanında çalışmalar yapmıştır. Mesleki çalışmalarına kurucusu olduğu İstanbul İntegratif Enstitü Derneği’nde devam etmektedir.

  İlgi Alanları

  Aile Terapisi

  Evlilik(Çift) Terapisi

  Bireysel Terapi

  Çocuk - Ergen Psikolojisi

  Depresyon

  Kaygı

  Takıntı

  Ölüm Ve Yas

  Yas (Matem)

  Beslenme Sorunları-Obezite

  Yeme Bozuklukları

  Uykusuzluk

  Uyku Bozuklukları

  Cinsel İşlev Bozuklukları

  Agorafobi

  Sosyal Fobi

  Öfke Kontrol Bozukluğu

  Anksiyete Bozuklukları

  Tedaviler

  Çift terapisi

  Bilişsel davranışçı terapi

  Şema terapi

  Bireysel psikoterapi

  Ücret Bilgisi

  Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 76 87

  Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

  1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.7
  Zamanlama
  İlgi
  Ortam

  Hasta Değerlendirmeleri

  Sem. Yıl.

  Büşra hanım çok anlayışlı sevgi dolu bir doktor . Düşüncelerinize, duygularınıza sabırla şevkatle dinleyip size ihtiyacınız olduğunda anaç ve profesyonel bir şekilde yardımcı oluyor. Kendinizi şuçladığınızda size sizi savunuyor, gerçekleri görmeyip kendinizi haklı gördüğünüz de size nazikçe hayır bu yanlış diyor. Utanmadan sıkılmadan yanlışlarınızı kabul edebiliyorsunuz . Değişim kolay değildir . Ben değişemediğim için sevdiğim insanları kaybettim. Değişmemde içimdekini benimseyip sevmemde bana yardımcı olan doktoruma minnettarım . 14-02-2019

  Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
  1 görüş bulundu.

  Hakkında değerlendirme yapın

  Psk. Büşra Ağlamaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİRME EKLE


  .