Uzm. Psk.

Burcu OĞUZDOĞAN

Psikoloji - İstanbul

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Bilişsel davranışçı terapi, Çocuk ve ergen psikolojisi problemleri, Çocuk ve ergen terapisi... Tümü

  Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 433 39 25
  * Standart tarife ile ücretlendirilir.
  Randevu Al

  Randevu Takvimi

  Hakkında

  Burcu OĞUZDOĞAN Kimdir?

  Uzm. Psk. Burcu OĞUZDOĞAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden Eğitim Fakültesi’nin özel ödülü Prof. Dr. Turhan Oğuzkan ödülünü alarak yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur.

  Lisans eğitimi süresince Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde öğrenci asistanı olarak çalışmış ve bir çok farklı kurumda staj yapmıştır. Romanya’da uygulanan ‘Grow’ Projesinde eğitici olarak bulunmuş, eş zamanlı olarak Bükreş’te bulunan ‘Angels Down Friends’ isimli klinikte çalışmış olan Uzm. Psk. Burcu OĞUZDOĞAN, 2017 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı Çocuk-Ergen Alt dal Programı’nı tamamlamış ve Klinik Psikolog unvanı almaya hak kazanmıştır.

  Uzm. Psk. Burcu OĞUZDOĞAN, Wechsler Çocuklar için Zekâ Ölçeği - IV (WÇZÖ-IV), Raven Renkli Progresif Matrisler Testi, Denver II Gelişimsel Tarama Testi, Oyuncak Öykü Tamamlama Testi, Çizim Testleri, Çocuklar için Algı Testi (C.A.T), Tematik Algı Testi (T.A.T), Bier Cümle Tamamlama, Bender-Gestalt Görsel-Motor Algı Testi-2, Türkçe İfade Edici ve Alıcı Dil Kelime Testi (Tifaldi), Metropolitan Okul Olgunluğu testlerini uygulamakta olup mesleki çalışmalarına ise, Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi'nde devam etmektedir.

  Diploma aldığı kurum

  • BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

  İlgi Alanları

  Tedaviler

  Bilişsel davranışçı terapi

  Çocuk ve ergen psikolojisi problemleri

  Çocuk ve ergen terapisi

  Davranış bozuklukları

  Çocuklarda zeka testi

  Çocuk değerlendirme ölçekleri

  Davranış bozuklukları

  Ücret Bilgisi

  Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 39 25

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Hakkında değerlendirme yapın

  Uzm. Psk. Burcu OĞUZDOĞAN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİR


  .