Uzm. Psk.

Büke Yangın

Psikoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Borderline Kişilik Bozukluğu, Demans, Zihinsel Özür, Çocuklarda uyku problemleri, Aile danışmanlığı, Standardize mini mental test... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

10 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Panik atak

  Merhabalar. ben murat demir. 15. yillik ogretmenim. yaklasik 20 yildir panik atakla mucadele ediyorum. ve yine yaklasik 20 yildir anafranil sr 75 kullaniyorum. panik atak hastalarinin yasadigi butun belirtileri yasiyorum. bir cogunun ustesinden geldigimi dusunuyorum. sadece konusurken tukenmislik h... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Psk. Büke Yangın

  Uzm. Psk. Büke Yangın

  Terapiden fayda görebilirsiniz.

 • Kardesim surekli ölmekle ilgili beddua ediyor

  Kardesim 11 yasinda gecen sene regl oldu ve o zamandan oncede kendinden buyuk davraniyordu zaten ama simdi tam bir genc kiz havasina girdi.surekli ileriye donuk seyler soruyor ornegin dansci olmak istiyorum diyo bizde hayir kendine daha guzel meslekler sec diyince kendine beddua ediyor insallah olma... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Psk. Büke Yangın

  Uzm. Psk. Büke Yangın

  Merhaba kardeşinizle beraber terapi sürecine başlamanızı öneririm.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Büke Yangın Kimdir?

Uzm. Psk. Büke YANGIN, 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olarak Psikolog unvanı almıştır. Mezuniyetinin ardından yaklaşık 3 yıl kadar özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde, zihinsel engelli bireyler ve onların aileleriyle çalışmalar yapmıştır. Aynı zamanda eğitim koordinatörü olarak da hizmet vermiştir. Daha sonra sorumlu müdür olarak anaokulunda çalışmaya başlamış ve çocukların gelişimlerinin takip edilmesi, çocuklar ve aileleriyle bireysel görüşmelerin yapılması ve öğretmen eğitimlerinin verilmesi gibi pek çok konuda uygulamalar yapmıştır.

Klinik deneyimini arttırmak amacıyla İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Bölümü'nde lisansüstü derecesini alan Uzm. Psk. Büke YANGIN, bu süreçte, Avrupa Birliği projesi kapsamında, İBB Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi’nde çocuk ve ergenlerle bireysel ve grup psikoterapileri yapmış, bu kapsamda çocuklarda atılganlık, sosyal kaygıya yönelik grup çalışmaları düzenlemiştir. 2011 yılında ise Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Uzman psikolog olarak görev yapmaya başlamıştır. Uzm. Psk. Büke YANGIN, bu hastanede Çocuk ve Ergen Psikiyatri Polikliniği'nde çalışmış olup pek çok farklı sorun ve çok sayıda danışan görerek klinik tecrübesini arttırma fırsatı bulmuştur.

2014 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ndeki görevinden ayrılan Uzm. Psk. Büke YANGIN, bu tarihten beri kurucusu da olduğu İstanbul Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde çocuk ve ergenlerle bireysel ve grup çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Ayrıca kendisi Türk Psikologlar Derneği, EMDR-TR Derneği ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


 • Uzm. Psk. Büke YANGIN Muayenehanesi
  AdresGüzelyurt Mah. 7.Cad. Delta Plaza B2 Blok D.15 (Bauhaus Yanı)  Beylikdüzü, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Büke Yangın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.