Psk.

Betül Çelik

Psikoloji - Antalya

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Panik Bozukluğu, Depresyon tedavisi, Çocuklarda yeme problemleri, Vajinismus tedavisi... Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  47 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Betül Çelik Kimdir?

  Psk. Betül ÇELİK 1990 yılında Antalya'da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini  Serik'te  tamamlamıştır. 2009 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü'nü kazanmış olup 2013 yılında lisans eğitimini başarıyla bitirmiştir. Stajını İstanbul'da özel sağlık kuruluşlarında gönüllü stajyer psikolog olarak tamamlayıp mesleki stajı ise Antalya-Serik Devlet Hastanesi'nde Psikiyatr Polikliniğinde stajyer psikolog olarak tamamlamıştır. Özel Antalya Tıp Merkezi ve Anadolu Hastaneleri'nde klinik çalışmalar yapmıştır.

  2013 yılından beri Antalya'da yaşayan Betül Çelik mezun olduktan sonra Antalya Markalar Birliği Genel Merkez Psikologu olarak görev yapmıştır.  Psikolog Betül Çelik lisans eğitiminden itibaren çeşitli eğitim ve kongrelere katılmıştır. Şu an kendi muayenehanesinde çalışmalarına devam etmektedir.

   

  Yabancı Diller

  • İngilizce

  İletişim bilgileri


  • Betül Çelik muayene
   AdresOrta mah. Atatürk cad. Asım Tuzcuoğlu apt. 109/13 kat:2 (Serik Kaymakamlığı karşısı) SERİK/ ANTALYA Serik, Antalya  Serik, Antalya  Haritayı gör  

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Hakkında değerlendirme yapın

  Psk. Betül Çelik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİR


  .