Tuzla Psikiyatri Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Dr. Anıl TALAS

Psikiyatri

Tuzla İlçe Devlet Hastanesi    İstanbul 
2 ay oldu gelemedim hocam cipralex diye ilaç kullanıyorum konturole gel cem ınşallah ...

Sayfa : 1/1 | Toplam 1 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

  • Yanlış iletişim

    Annem ve babamla köydeyiz fakat ilçede bir okulda hizmetli olarak çalışıyorum. iki ortam farklı ve buna alışamıyorum.

    Doktor Cevabı:
    Uzm. Dr. Mustafa CANBAZOĞLU

    Uzm. Dr. Mustafa CANBAZOĞLU

    Zamanla insan her şeye alışır. siz de biraz sabrederseniz alışırsınız diye düşünüyorum. saygılarımla.

  • Ilaç etkisi ne zaman başlar

    Merhaba hocam bende okb var tranko buskas iyi geliyor ama bağımlılık yaptığı için busponla devam edelim dedi tranko buskas etkisini 2-3 günde gösteriyor buspon etkisini ne kadar zamanda gösteren bir ilaçtırbir kaç haftadamı bir kaç ay kadar süredemi iyi günler hocam

    Doktor Cevabı:
    Uzm. Dr. Mustafa CANBAZOĞLU

    Uzm. Dr. Mustafa CANBAZOĞLU

    Merhaba, bu konuda gerekli bilgileri size bu ilacı veren doktorunuz vermiş olması lazım. eğer bu konuda bir bilgi vermediyse bir dahaki kontrolde bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi isteyin. saygılarımla.

  • Xeplion igne

    Merhaba xeplion igne kullandim ve uykusuzluk uykuya dalamama oldu bende acaba var mı çözümü çok kötü haldeyim yardımcı olursanız sevinirim

    Doktor Cevabı:
    Uzm. Dr. Mustafa CANBAZOĞLU

    Uzm. Dr. Mustafa CANBAZOĞLU

    Merhaba, bu ilaçla birlikte uyku desteği için geceleri ilave bir ilaç alabilirsiniz. bu şekilde bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. doktorunuzla bu durumu konuşun ve size uyku sorununa yönelik bir ilaç tedavisi versin.

  • Anksiyete atak

    4 yildan sonra babamin olumuyle tekrar anksiyete atagi geecirdim. uzun sure lustral kullaniyordum. buna simdi tranko buskas eklendi. bu seferki cok kotu cesaret namina bisey kalmadi asansore bile binemiyorum.acayip takinti basladi. 25 gundur tedaviye basladim.bu ilac tedavisi yeterli olurmu. birde l...

    Doktor Cevabı:
    Uzm. Dr. Mustafa CANBAZOĞLU

    Uzm. Dr. Mustafa CANBAZOĞLU

    Merhaba, kayıp durumu ve travmalar kaygı bozukluğu nu tetikleyebilir. kullanmakta olduğumuz ilaçlar yetersiz gelebilir. önerim doktorunuzla durumunuzu tekrar konuşun ve ilaç tedaviniz tekrar düzenlensin. ayrıca ilaç tedavisi ile birlikte psikoterapi desteği de alabilirsiniz. geçmiş olsun. saygılar... Cevabı gör