Prof. Dr. Sabri Acar, Samsun, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Sabri Acar

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Samsun

Beslenme, Bağırsak Enfeksiyonu, Demir Eksikliği

Takvim talep etDeğerlendir

Özgeçmiş

Prof. Dr. Sabri ACAR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1969 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1973 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlığı sonrasında 1981-2010 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda 29 yıl boyunca görev yapmış olan Prof. Dr. Sabri ACAR, 2010 yılından beri Medicana Samsun Hastanesi'nde hastalarını kabul etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Sabri Acar kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. S Acar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Sabri Acar için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. S Acar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Sabri Acar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Sabri Acar Medicana Samsun bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Sabri Acar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Sabri Acar Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Kalp kateterizasyonu, Çocuk beslenme, Prematürite, Transözofageal ekokardiyografi (töe), Yeni doğan, Yenidoğan işitme taraması, Çocukta gelişimi izleme, Aşı takibi alanlarında hizmet veriyor ve Beslenme, Bağırsak Enfeksiyonu, Demir Eksikliği, Hodgkin Hastalığı, Pnömoni hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Sabri Acar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Sabri Acar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Sabri Acar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. S Acar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Sabri Acar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. S Acar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.