Prof. Dr. Nihat Egemen, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Nihat Egemen

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Omurilikte Kitle, Beyin Tümörleri, Beyin Kanamaları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Özgeçmiş

Prof. Dr. Nihat EGEMEN, 1951 yılında doğmuştur. Lise öğrenimini Ankara Fen Lisesi’nde bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1976 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1981 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık sonrası mecburi hizmetini 1 Ocak 1986 tarihinde tamamlayan Prof. Dr. Nihat EGEMEN, akademik hayatına Yardımcı Doçent olarak başlamıştır. 1988 yılında Doçent, 1994 yılında ise Profesör kadrosuna atanmıştır. 1992-1993 yılları arasında 18 ay süreyle Saudi Arabistan’da Kral Faisal Üniversitesi'nden gelen davetle Doçent ve Konsültan Beyin Cerrahı olarak görev yapmıştır.

2008-2011 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi ABD başkanı olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Nihat EGEMEN, mesleki çalışmalarına şu anda Şişli'de bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Nihat Egemen kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. N Egemen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Nihat Egemen için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. N Egemen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Nihat Egemen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Nihat Egemen Prof. Dr. Nihat EGEMEN Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Nihat Egemen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Nihat Egemen Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Boyun fitiği cerrahisi, Epiduroskopi, Mikrodiskektomi alanlarında hizmet veriyor ve Omurilikte Kitle, Beyin Tümörleri, Beyin Kanamaları, Bel Fıtığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Nihat Egemen için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Nihat Egemen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Nihat Egemen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. N Egemen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Nihat Egemen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. N Egemen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.