Prof. Dr. Mithat Akan, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Mithat Akan

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Baş Boyun Cerrahisi, Rinoplasti, Çene Problemleri

Takvim talep etSoru Sor

Özgeçmiş

Prof.Dr. Mithat AKAN, 1970 yılında Çankırı’da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini tamamladıktan sonra, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı olmuştur. İhtisasını ise Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Kliniği'nde ihtisas eğitimini tamamlayarak Plastik Cerrahi Uzmanı olmuştur. 2005 yılında Doçent ünvanı, 2013 yılında ise Profesör ünvanını almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2010 yılına kadar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, 2010-2013 yılları arası Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2013 yılında Medipol Üniversitesi Hastanesi'nde görev yapmış olan Prof.Dr. Mithat AKAN,mesleki çalışmalarına 2016 yılından itibaren özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Prof.Dr. Mithat AKAN, 2004 yılında Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi çalıştayında uzman dalında klinik dal birincilik ödülü almıştır. Yüzün üzerinde uluslararası ulusal makaleleri mevcut olup, çeşitli dergi ve kitapların yazılmasında katkısı olmuştur. 

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mithat Akan kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. M Akan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mithat Akan için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. M Akan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Mithat Akan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mithat Akan Prof. Dr. Mithat AKAN Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mithat Akan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mithat Akan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Boyun germe(kozmetik cerrahi), Dermabrazyon, Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme), Karpal tünel ve sinir basısı onarımı, Estetik cerrahi, Prp yüz gençleştirme, Botoks enjeksiyonu, Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe, Estetik cerrahi, Prp yüz gençleştirme alanlarında hizmet veriyor ve Baş Boyun Cerrahisi, Rinoplasti, Çene Problemleri, Deri Kanseri (Melanom), Abdominoplasti hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mithat Akan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mithat Akan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mithat Akan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. M Akan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mithat Akan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. M Akan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.