Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Prof. Dr. Hedef Özgün, Aydın, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Hedef Özgün

Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji - Aydın

Meme Kanseri, Mide Kanseri, Meme Kanseri Cerrahisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Özgeçmiş

Prof.Dr Hedef ÖZGÜN, 1967 yılında İzmir'de doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak 1991 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1996 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 2004 yılında Doçent ünvanı, 2009 yılında ise Profesör ünvanını almıştır.

Mesleki çalışmalarına, Özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Prof.Dr Hedef ÖZGÜN, European Society of Parenteral and Enteral Nutrition, European Association for Endoscopic Surgery,Türk Cerrahi Derneği, Ege Cerrahi Derneği – Yönetim Kurulu Üyesi, Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği, İzmir ve Aydın Meme Hastalıkları Dernekleri üyesidir. Ayrıca evli ve iki çocuk babasıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hedef Özgün kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. H Özgün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Hedef Özgün için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. H Özgün şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Hedef Özgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Hedef Özgün Hedef Özgün Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Hedef Özgün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Hedef Özgün Genel Cerrahi, ,Cerrahi Onkoloji uzmanıdır. Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Mide - Bağırsak Hastalıkları Cerrahisi, Meme Hastalıkları Tanı Ve Tedavisi, Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu, Kalın Bağırsak (Kolon) kanseri tedavisi, Guatr ameliyatı, Kıl dönmesi (pilonidal sinüs) ameliyatları alanlarında hizmet veriyor ve Meme Kanseri, Mide Kanseri, Meme Kanseri Cerrahisi, Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri), Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Hedef Özgün için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hedef Özgün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Hedef Özgün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. H Özgün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Hedef Özgün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. H Özgün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.