Prof. Dr. Hamit Okur, İstanbul, Çocuk Cerrahisi

Prof. Dr. Hamit Okur

Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) - İstanbul

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Özgeçmiş

Prof.Dr.Hamit OKUR, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi tamamladıktan sonra Çocuk Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Prof.Dr.Hamit OKUR, İstanbul Çengelköy'de bulunan Özel Medivia Hospital'da hastalarına hizmet vermektedir.


 

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hamit Okur kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. H Okur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Hamit Okur için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. H Okur şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Hamit Okur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Hamit Okur Özel Medivia Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Hamit Okur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Hamit Okur Çocuk Cerrahisi, ,Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Hamit Okur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hamit Okur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Hamit Okur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. H Okur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Hamit Okur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. H Okur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.