Iğdır Peeling Uygulamaları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Size önerdiğimiz diğer şehirler


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Iğdır Peeling Uygulamaları İlgili Sorular

 • Kimyasal peeling

  Kimyasal peeling uygulaması yapıyor musunuz, yapıyorsanız kimyasal peeling hakkında bilgilendirir misiniz? teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Recai EKİNCİ

  Dr. Recai EKİNCİ

  İlgi alanıma girmiyor

 • Leke tedavisi

  Hocam ben 6 ay boyunca roaccutane ve aldacton tedavisi gordum fakat bi etkisinu görmedim lekelerim ve sivilcelerim hala mevcut. kimyasal peeling önerir misiniz. duyduğuma gore sizde yapiyormussunuz bu uygulamayı.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Fatma Elif YILDIRIM

  Uzm. Dr. Fatma Elif YILDIRIM

  Peeling cilt tipiniz için uygun mu diye muayene etmemiz lazım

 • Hiçbir şekilde kilo alamıyorum ne yapmam gerek?

  Merhaba hocam, 19 yaşında 1.63 boyunda 41 kiloyum. yazın aile hekimimiz rimobolan isimli iğneyi yazdı 1 ay kadar kullandım 3 e çıktım ama aşırı sivilce yaptı sesimi kalınlaştırdı ve adet düzensizliği yaptı bırakmak zorunda kaldım. bu aralar annem hasta diye çok üzülüyorum sürekli hareket halindeyim... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Doğan Can GÜNER

  Dyt. Doğan Can GÜNER

  Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun. kilo alma konusunda ezbere konuşmak yanlış olur. öncelikle kilo almanıza engel durumun ne olduğunu anlamak gerekir. bunun için de kan tahlili sonuçlarına bakmak lazım. kan tahlili sonuçlarıyla birlikte daha doğru önerilerde bulunabilirim

 • Tca peeling

  Merhaba hocam beş gün önce kafamdan kist alındı dört dikiş atıldı plastik cerrah artık orda saç çıkmaz dedi yara iyileşince %40 lık tca ile peeling yapsam tekrar saç çıkar mı acaba?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Özlem ÖZBİLİR

  Uzm. Dr. Özlem ÖZBİLİR

  Geçmiş olsun, kistin derinliği ile ilişkili olarak saç çıkmama olasılığı mevcut tabii... tca peelingle saç çıkarma söz konusu değildir, kortizonlu enjeksiyonlar ya da lokal uygulamalar olabilir.

 • Yüzümde oluşan alerji

  Merhaba. cildim karma, yazın ve kışın başlarında yüzümde akneye benzer kırmızı benekler oluşuyor ayrıca yüzüm kuruyor derisi soyuluyor ne yapmalıyım? mevsimle mi alakalı yoksa başka nedeni mi vardır ve deherhangi bir tavsiyeniz var mı?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İbrahim YEŞİLDAĞ

  Uzm. Dr. İbrahim YEŞİLDAĞ

  Merhaba. karma ciltlerde en büyük sorun bölgesel kuruma ve yağlanma olmasıdır. bu nedenle en doğru cilt temizleyici ve nemlendiriciyi kullanmak oldukça önemlidir. bunun dışında karbon peeling, dermapenle prp ve mezoterapi gibi uygulamalar cildin dengelenmesi için oldukça etkili yöntemler.

 • Aknetrent bilgi

  Sivilce çıkmıyor çıksa bile çok kuçuk çıkıyor ilacı 3 ay kullandim ve birakmak durumunda kaldim birakalida 4 ay oldu leke için başka nasil kozmetik uygulamalar yapiliyor bilgi verirseniz çok iyi olurdu.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Özlem ÖZBİLİR

  Uzm. Dr. Özlem ÖZBİLİR

  Lazer, kimyasal peeling, mezoterapi ve prp yapılabilir

 • Karbon peeling

  Merhaba funda hanım, hisar hastanesinde karbon peeling uygulamasını yapıyor musunuz acaba? ben aradığımda yapılmadığını söylediler fakat tedavileriniz arasında gözüküyor o yüzden emin olamadım.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Funda ATAMAN

  Uzm. Dr. Funda ATAMAN

  Merhaba ebrar hanım. karbon peeling yapmıyoruz, kimyasal peeling yapıyoruz. sağlıklı günler.

 • Uyuz kaşıntısı

  Hocam uyuz teşhisi kondu kwellada losyonunu ilk kez duştan sonra kullandım ve kullandıktan sonra 1 saat sonra kasıntılarım daha da arttı. bunun sebebi tedavinin parazitlere iyi gelmesi mi yoksa tehlikeli bir durum olması mıdır ?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Nurcan ARZUHAL AFŞAR

  Uzm. Dr. Nurcan ARZUHAL AFŞAR

  Aslında ikisi de değil. ilacı 1 hafta arayla toplam 2 kez kullanmanız lazım, ikinci uygulamadan sonra yaklaşık 10 gün daha sürebilir kaşıntı. ama azalarak devam edecektir.

 • Boğazda kabarcık

  Merhabalar benim dilimin biraz ilerisinde yani küçük dille ayni izada küçük küçük baloncuklar oldu sivilce gibi bunun sebebi nedir acaba

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Selçuk ONART

  Prof. Dr. Selçuk ONART

  Bunlar dil kökü papillaları iğdır yani tat tomurcukları iğdır herkesle var geçmiş olsun bir sorun yok

 • Istahsizlik

  Hocam bende ciddi istahsizlik var gegirmeler var doktora gittim ve bana ilaç lar verdi istahinda bir degisikilik olmadı hocam bu yüzden çok stres yapıyorum henüz 20 yasindayim

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Emin AKYILDIZ

  Uzm. Dr. Emin AKYILDIZ

  Sizdeki bu durum psikolojik olabilceği gibi yemek borusu veya mide ile ilgili rahatsızlık olabilir.iç hastalıkları uzmanına görünmeniz gerekmektedir.