Pedagog Kübra Karakaş, Kocaeli, Pedagoji

Pedagog Kübra Karakaş

Pedagoji - Kocaeli

Agorafobi, Şizotipal Kişilik Bozukluğu, Panik Bozukluğu

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

  Gölcük, Kocaeli
Golcuk Donanma Caglar Ozel Egitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Kübra Karakaş Kimdir?

Pedagog Kübra Karakaş, Pedagoji alanlarında faaliyet göstermektedir. Kübra Karakaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Pedagog Kübra Karakaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Pedagog Kübra Karakaş kimdir , telefon numarası nedir?

Pedagog K Karakaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Pedagog Kübra Karakaş için nasıl randevu alabilirim?

Pedagog K Karakaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Pedagog Kübra Karakaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Pedagog Kübra Karakaş Golcuk Donanma Caglar Ozel Egitim ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Pedagog Kübra Karakaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Pedagog Kübra Karakaş Pedagoji, uzmanıdır. Öğrenme bozukluğu belirti tarama testi, Aile danışmanlığı, Dikkat testleri alanlarında hizmet veriyor ve Agorafobi, Şizotipal Kişilik Bozukluğu, Panik Bozukluğu, Stres, Dikkat Eksikliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Pedagog Kübra Karakaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Pedagog Kübra Karakaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Pedagog Kübra Karakaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Pedagog K Karakaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Pedagog Kübra Karakaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Pedagog K Karakaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.